Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, Bolu kampında sadece Boldrin'in eksik olduğunu belirterek, "Boldrin dışında 2 mevkiye daha takviye yapmamız gerekiyordu. Onlarda inşallah en kısa sürede gelir" dedi.

TAKTİK AĞIRLIKLI ÇALIŞMA 

Samsunspor taraftarından takımına tam destek Samsunspor taraftarından takımına tam destek

Yeni sezonun ikinci etap kamp çalışmalarına Bolu’nun Gerede ilçesinde dün akşam yaptığı antrenmanla başlayan Kırmızı Beyazlılarda Teknik Direktör Bayram Bektaş, değerlendirmelerde bulundu. İlk olarak Bolu kampını değerlendiren Bektaş, “Dün itibariyle Bolu Gerede kampımızı başlatmış bulunuyoruz. Eksik futbolcularımız vardı. Bugün onlar geldi. Sadece Boldrin eksik onun dışında da 2 mevkiye daha takviye yapmamız gerekiyordu. Onlarda inşallah en kısa sürede gelir. Buradaki hazırlık maçlarımızla, sistemimizle, taktik çalışmalarımızla bu kampı da en üst seviyede bitirip inşallah Samsun’a döneriz” diye konuştu. 

AİLE ORTAMI OLUŞTU 

Bolu’da taktiksel antrenmanlar yapacaklarını belirten Bektaş, “Burada daha çok taktiksel, oyun planlarımızla, savunma ve geçiş prensipleri, hücum prensipleriyle alakalı bütünlüğü sahaya yansıtmak istiyoruz. İlk maçı tam anlamıyla takımımız en üst seviyede hazır, ne oynamamız gerektiğini bilen takımla Altay maçına çıkmak istiyoruz. Burada da hava şartları çok iyi. İnşallah 12-13 gün içerisinde bütün bu çalışmalarımızı sahaya en iyi şekilde yansıtıp, oyuncuları da buna başlattık. Samsun’da, Kayseri’de başlattık. Bunlara çok iyi cevap veriyorlar. Ama bunu daha iyi pekiştirmemiz lazım. Hazırlık maçlarında da bunu daha iyi hale getirip, artık ne oynamak istediğimizi bütün takım halinde oynayan, oynamayan herkesin bilmesi gerekiyor. Çocuklar çok özveri ile çalışıyor. Burada çok güzel bir ortam kuruldu. Aile ortamı var. İnşallah bunu lige girene kadar sürdürürüz. İlk maçta da bunu sahaya yansıtırız. Hem camiamıza hem de taraftarlarımıza galibiyeti getiririz inşallah” ifadelerini kullandı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.