Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, 12 Ağustos’ta ligin açılış maçında Altay'ı yenip, 3 puan ile sezona başlamak istediklerini söyledi. 

"HAZIRLIK BİZİ MUTLU ETTİ"

Kayseri ve Bolu kampından sonra çalışmalarına Samsun’da devam ediyor. Çorum FK galibiyetini değerlendiren Teknik Direktör Bayram Bektaş, “Çorum FK ile oynadığımız hazırlık maçında skordan çok oyuncuların sahadaki duruşunu ve istenileni yapıp yapamadıklarını gördük. Takımımızın oyunu kurması, pasları ve atak çalışmalarını gördük. Genel anlamda oyuncularımızın istediklerimizi yaptıklarını gördük ve bu da bizi sevindirdi. 12 Ağustos Cuma günü ligin açılış maçını oynayacağız. Deplasmanda Altay’ı yenip lige 3 puanla başlamak istiyoruz” dedi. 

Altay - Samsunspor maçı canlı anlatımı Altay - Samsunspor maçı canlı anlatımı

"TARAFTARIMIZ İTİCİ GÜÇ"

Taraftara da seslenen Bektaş, şunları söyledi: “Camiayı, taraftarı, şehrimizi mutlu etmekle yükümlüyüm bunun için buraya geldim. Bütün gayretimizle de çalışıyoruz. Altay maçından sonra kendi evimizde Eyüp ile oynayacağız. O maçta taraftarımızın tribündeki yerlerini alacağından eminim. Taraftarımız arkamızda itici güç olduktan sonra biz kendi evimizde güzel sonuçlar alırız. Taraftarımızın desteği bize büyük güç veriyor. Altay maçını inşallah biz kazanıp geldiğimizde taraftarlarımızın 19 Mayıs Stadyumu'nu dolduracaklarından hiç şüphem yok”

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.