Samsunspor taraftarları, kritik haftaya girilirken Tuzlaspor'da Teknik Direktör Şenol Fidan'ın istifa etmesine tepki gösterdi. Samsunspor taraftarları, Tuzlaspor'da Eyüpspor maçı öncesi teknik adam Şenol Fidan'ın istifasını "Yine aynı senaryo" diyerek eleştirdi.

Tuzlaspor, yarın karşılaşacağı Eyüpspor maçı öncesi geçen sezon  olduğu gibi yine ligin bitmesine az bir süre kala teknik adam Şenol Fidan ile yollarını ayrıldı.

Samsunspor Başdanışmanı Batu Kaplan'dan Hoca Açıklaması! 'Vakti Geldiğinde Açıklayacağız' Samsunspor Başdanışmanı Batu Kaplan'dan Hoca Açıklaması! 'Vakti Geldiğinde Açıklayacağız'

Yılport Samsunspor’un Play-Off potasındaki rakiplerinden Eyüpspor’un yarin saat 16.00'da Tuzlaspor ile oynayacağı karşılaşma öncesi Tuzlaspor Teknik Direktörü Şenol Fidan istifa etti. İstifa sonrası Samsunspor taraftarı sosyal medyadan, 'yine aynı senaryo' diyerek tepki gösterdi 

Kırmızı Beyalıların hemen üst sırasında bulunan ve Play Off potasında olan Eyüpspor yarın saat 16.00'da Tuzlaspor karşısında kritik bir maça çıkacak. Karşılaşma öncesi ise Tuzlaspor Teknik Direktörü Şenol Fidan'nın istifa ettiği açıklandı. Geçen sezon Adanademirspor maçı öncesi Teknik Direktörü ile yollarını ayıran Tuzlaspor’da yine kritik bir 90 dakika öncesi Teknik Direktör ile yollarını ayrılması herkesi şaşkına çevirdi. 

Samsunspor taraftarı ise sosyal medyadan, "Yine aynı senaryo" diyerek Tuzlaspor cephesine tepki gösterdi.

Esra VURAL