doğa samsun surucu kursu duru
       
5s dikey izosam Mega Halı

Samsunspor Taraftarından Çarpıcı Mehmet Altıparmak Yorumları!

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunspor Taraftarından Çarpıcı Mehmet Altıparmak Yorumları! Yılport Samsunspor, yeni Teknik Direktörü’nün Mehmet Altıparmak olduğunu açıklamasının ardından, Samsunlu vatandaşların birçoğu yeni hocadan umutlu olduklarını ve kendisine güvendiklerini söyledi

Kırmızı Beyazlılar, Ertuğrul Sağlam’dan boşalan teknik direktörlük koktuğuna Mehmet Altıparmak’ı getirdi. Kulüp ile Altıparmak arasında 1 yıllık prensip anlaşmasına varıldı. Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına konuşan vatandaşların birçoğu, Mehmet Altıparmak’tan umutlu olduklarını ve bu sezon takımın Süper Lig’e çıkacağını belirtti.

kenan comez Ana Manşet

ARMA ÖNEMLİ

Kenan ÇÖMEZ : Bu süreçten sonra hangi teknik direktör gelirse gelsin önemli değil. Bizim için hoca yada futbolcular değil arma önemli. Ne olursa olsun biz Samsunsporluyuz. Teknik Direktör olarak Mehmet Altıparmak ile anlaşılmış, güzel bir karar. Takımı lige çıkarmak için elinden geleni yapar. Takımımıza katkı sağlarsa her türlü arkasındayız. Zaten bir yıllık anlaşma yapılmış çok zekice bir hareket olmuş.

murat kahya Ana Manşet

İNANIYORUM

Murat KAHYA: Altıparmak’ın iyi bir hoca olduğunu biliyoruz. TFF 1. Lig’de hocalık yaptığı süreçte takımını Süper Lig’e çıkardığını duyduk. İnşallah hayırlı olur. Ertuğrul Sağlamın kalmasından yanaydım. Başkanımız ne düşündü, taraftar ne düşündü bilemem ama olmadı. Ama bu sene yeni hoca ile Süper Lig’e çıkacağımıza inanıyorum.

ozan ayaz Ana Manşet

O SENE BU SENE

Ozan AYAZ: Teknik Direktör olarak Mehmet Altıparmak iyi bir transfer oldu. TFF 1. Lig’i iyi bilen bir hoca. Bu ligde bir çok kez hocalık yaptı. Başarılarının devamını diliyorum. Kendisiyle inşallah bu sene Süper Lig’e çıkacağız. İnanıyoruz. O sene bu sene.

selim celik Ana Manşet

1 YILLIK ANLAŞMA

Selim ÇELİK: Mehmet Altıparmak ile bir senelik anlaşma yapılmış. İnşallah kulübümüz adına hayırlısı olur. Geçtiğimiz sezon umduğumuzu bulamadık. Umarım yeni hocamız ile beraber bu sezon güzel başarılara imza atarız. Kendisine başarılar diliyorum.

soner fazli Ana Manşet

GÜZEL TRANSFER

Soner FAZLI: Yeni gelen teknik direktör daha önceden üç tane takımı birinci ligden, Süper Lig’e çıkararak rekor kırdı. Benim gözümde, Mehmet Altıparmak çok iyi bir teknik direktör. Altıparmak’ın Samsunspor’u Süper Lig’e çıkartacağına eminim.

turgut butuner Ana Manşet

GÜZEL GÜNLER YAKIN

Turgut BÜTÜNER: Altıparmak’ı başarılı buluyorum. Samsunspor’un geçtiğimiz sezon Süper Lig’e çıkması gerekirdi fakat yaşanan bazı olaylardan dolayı çıkamadı. İnşallah bu sene takımımız Süper Lig’e çıkacak. Yeni kadro ve Taraftar ile bu sene bizi muhteşem günler bekliyor. Esra VURAL


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir