Samsunspor taraftarı Mustafa Demir’e tepkili

samsunspor taraftarı...
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunspor taraftarı Mustafa Demir’e tepkili Samsunspor taraftar grupları, Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım’ın Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in kendilerine destek olmadığını belirtmesi üzerine, Başkan Demir’in laf değil, icraat yapması gerektiğini söyledi.

 

‘YARDIMCI OLMASINI İSTERİZ’
Şimşekler Taraftar Gruplar Birliği Başkanı Oral Çakıroğlu, “Mustafa Demir’in kendi takdiri. Biz de ona göre kendi takdirimi sunarız. İyi bir düşünce değil. Biz nelerden kısıp, arkadaşlara yardımcı oluyoruz. Onun da yardımcı olmasını isteriz” diye konuştu.

‘İCRAAT YAPMAK GEREKİYOR’
Başkan Demir’in laf değil, icraat yapması gerektiğini belirten Söğütlübahçe Grup Başkanı Ümit İren, “Başkanımız Yüksel Yıldırım’ın her zaman arkasındayız. Su konusu ile ilgili Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in indirim yapması gerekirdi. Çünkü bu şehrin markası olan Samsunspor’dur ve kendisinin desteğini beklerdik. Her şey lafta olmuyor. Biraz da icraat yapmak gerekiyor” ifadelerini kullandı.

‘İNDİRİM YAPILMASI LAZIMDI’
Şehzadeler Taraftar Grubu Tribün Lideri Hikmet Şimşek, “Birlik ve beraberliğin olması lazım. Mustafa Demir’in de duyarlı olup, Samsunspor’a sahip çıkması lazım. Bir indirim yapılması lazımdı. Sonuçta eski dönemden kalma borçlar” diye konuştu.

HOŞ DEĞİL
ÜNİSAM Başkanı Şeref Can Kurnaz ise, “Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’den Başkanımız Yüksel Yıldırım zaten ne zaman istediği desteği gördü ki? Tesisler konusunda da destek olmadı. Siyasiler sadece seçim zamanı değil, her zaman şehrin en büyük markası Samsunspor’a destek çıkmalılar. Tüm şehirlerde belediyeler kulüplere el uzatmışken, bizim kulübümüzün bu kadar yalnız bırakılması hiç hoş değil” dedi.

Esra VURAL

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir