Yılport Samsunspor, dün Kayseri'de kampa başladı. Kırmızı Beyazlıların hedefi, kampı iyi bir şekilde tamamlayıp, Bolu kampını da bitirip, lige iyi bir şekilde başlamak

1930 Bafraspor'un futbolcularından şampiyonluk sözü! 1930 Bafraspor'un futbolcularından şampiyonluk sözü!

13 GÜN SÜRECEK 

Kırmızı - Beyazlıların, yeni sezon öncesi, Kayseri Erciyes'te 13 gün sürecek kampı dün itibariyle başladı. Samsunspor hedefleri doğrultusunda Kayseri'de hazırlıklarını tamamlayıp, ardından Bolu kampına gidecek. Teknik Direktör Bayram Bektaş, "Kampı sakatlıksız bir şekilde geçirmek istiyoruz. Her oyuncuya ihtiyacımız var. Bir an önce kadro bütünlüğünü oluşturmak istiyoruz. Kampta oyun planı ve sisteminizi çalışmanız gerekiyor. O açıdan Samsun’daki süreç önemliydi" dedi. 

KALABALIK KADRO 

Kırmızı Beyazlıların Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde yapılacak kampındaki kadro sayısının fazlalığı ise dikkat çekti. İşte Samsunspor'un kadrosundaki futbolcular, "Aykut, Nurullah, Alp, Ali Taha, Alim, Yusuf Abdioğlu, Yunus Emre, Berk, Ali Ülgen, Şener, Mücahit , Soner, Osman, Muhammet Ali, Diomande, Hasan, Cihan, Celil, Ami, Novikovas, Çinari, Polat, Melih, Fofana, Furkan Fehmi, Ensar, Yusuf Ensar, Laura ve Tomane"

Esra VURAL