doğa calven cemre
       
5s dikey akın bilgi

Samsunspor Basketbol O Ruhu Alevlendirdi!

WhatsApp Image 2021-06-16 at 16.30.29
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunspor Basketbol O Ruhu Alevlendirdi! Samsunspor Basketbol, Play – Off final müsabakasını kaybederek, Süper Lig hedefini bir sonraki seneye bıraktı. Basketbol Kulübü karşılaşmalar sonrası yönetime ve camiaya teşekkür etti

HEDEFİN ÜZERİNE ÇIKTI

Süper Lig hedeflerini bir sonraki seneye taşıyan Samsunspor Basketbol Kulübü, “Sezon planlaması yapılırken koyduğumuz hedefin çok daha üzerine çıkarak, Süper Lig hayallerimizi erteledik. Sezon boyunca gecesini gündüzüne katan genel menajerimize ve teknik ekibimize, sezon boyunca göğsümüzü kabartan oyuncu kadromuza, Samsun’da basketbol ruhunu tekrar alevlendiren Başkanımız Yüksel Yıldırım ve Basketbol Şubesi Başkanı Jasper Yıldırım’a desteklerini hiç bir zaman bizden esirgemeyen yönetimimize ve sponsorlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

KIL PAYI KAÇIRDIK

Samsunspor Basketbol Şube Başkan Vekili Ergin Zorlu,”2020 yılı Mart ayında kongre sonrası sondan ikinci olan takımdan, şampiyonluğu kıl payı kaçıran, ligi ikinci bitiren ve Play- Off da bütün eksiklerimize rağmen finale çıkan takımımızı yürek dolusu tebrik ediyorum. Unutulmamalı ki formasında tek sponsoru olmayan takım bizdik. Son sözümüz; son nefese kadar Samsunspor” diye konuştu.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir