Uzman Anahtar hrsagency cemre
 
Samsun Sürücü Kursu Uzmanlar Petrol bilgi

Samsunspor Başkanı Yıldırım’dan Kızına Anlamlı Mesaj: ‘İyi Ki Varsın Zeycan’

featured

Samsunspor Başkanı Yıldırım’dan Kızına Anlamlı Mesaj: ‘İyi Ki Varsın Zeycan’ Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Samsunspor’un mor forma ile bilinirliğinin arttığını ve kampanyaya öncülük eden kızı Zeycan Rochelle Yıldırım’a teşekkür etti

Kırmızı – Beyazlıların, 15 Farklı dilde hazırlanan, ‘Kadına Şiddete Hayır’ mesajının verildiği ve dünyanın en ağır forması olarak nitelendirilen mor forması tüm dünyada ses getirmeye devam ediyor.

Samsunspor Baskani Yildirimdan Kizina Anlamli Mesaj Iyi Ki Varsin Zeycan 2 Samsunspor

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım sosyal medya hesabından, Samsunspor’un mor forma ile bilinirliğinin arttığını belirterek, “Mor formamıza Amerika’dan destekler yağıyor.

Samsunspor Baskani Yildirimdan Kizina Anlamli Mesaj Iyi Ki Varsin Zeycan 4 Samsunspor

Samsunspor artık Mor forması sayesinde bilinirliğini artırıyor. Amacımız da buydu zaten. Kızım Zeycan Rochelle Yıldırım’a böyle bir global kampanyaya öncülük ettiği için çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsın Zeycan!…”ifadelerini kullandı.

SAMSUNSPOR İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Samsunspor Baskani Yildirimdan Kizina Anlamli Mesaj Iyi Ki Varsin 6 Zeycan Samsunspor Samsunspor Baskani Yildirimdan Kizina Anlamli Mesaj Iyi Ki Varsin Zeycan 5 Samsunspor Samsunspor Baskani Yildirimdan Kizina Anlamli Mesaj Iyi Ki Varsin Zeycan 3 Samsunspor

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.