Yılport Samsunspor'da Teknik Direktör Bayram Bektaş'ın yerine takımı çalıştıran Analiz Departman Şefi Emre Bayraktar, Sakaryaspor karşısında alınacak 3 puanın değerinin farkında olduklarını belirterek, "İnşallah burada bu hafta  3 puanımızı alıp, gelecek hocamıza da ufak bir armağan vermiş oluruz ve elini de rahatlatmış oluruz" dedi 

"DÜĞMEYE BASTIK"

Kırmızı Beyazlılar pazar günü sahasında Sakaryaspor ile karşı karşıya gelecek. Teknik Direktör Bayram Bektaş'ın yerine takımı çalıştıran Analiz Departman Şefi Emre Bayraktar, bir hafta öncesinden Sakarya maçı analizlerine başladıklarına değinerek, "Pazartesi günü sevgili Bayram hocamız ile yollar ayrıldı. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum. Daha sonrasında görev bize tebliğ edildi. Bunu da onurla ve gururla karşıladık. Sakaryaspor maçının hazırlıkları için hemen düğmeye bastık.  Zaten bir önceki haftadan biz oynayacağımız bir rakibin maçın hazırlığını yapıyoruz. Ona göre haftalık planlamamızı yaptık. Ona göre rakip, savunmada, hücumda ne yapıyor çalışmalarınızı yaptık" diye konuştu.

"TAKIM OLARAK MAÇA İNANIYORUZ"

Sakarya maçında hiç olmadığı kadar birlik ve beraberlik içerisinde olmak gerektiğini belirten Bayraktar, "Bugünde yine taktik antrenmanımızı tamamladık. Daha sonra yarın ter antrenmanımızı yapıp, ondan sonrada maç saatini bekleyeceğiz. Takım olarak maça inanıyoruz. Oyuncularımıza güveniyoruz. Bu maçta hiç olmadığı kadar, taraftarlarımıza, basın mensuplarına, şehirdeki tüm vatandaşlara da ihtiyacımız var. Birlik beraberlik içerisinde bu maça çıkarsak, istediğimiz soncu alıp, döneceğimize canı gönülde inanıyorum.  Burada alacağımız 3 puanın çok değerli olduğunu biliyoruz. İnşallah burada bu hafta 3 puanımızı alıp, gelecek hocamıza da ufak bir armağan vermiş oluruz ve elini de rahatlatmış oluruz. İnşallah 3 puanı alıp, milli maç arası var biliyorsunuz, iznimizi yapıp, tekrar çalışmalarımıza başlayacağız" dedi. 

Samsun'da FISU Dünya Üniversiteler Dövüş Sporları Kupası sona erdi Samsun'da FISU Dünya Üniversiteler Dövüş Sporları Kupası sona erdi

"GEREĞİNİ YAPACAĞIZ"

Eksik oyuncu tabirini kabul etmediği her oyuncunun sonuna kadar mücadele edip gereğine yapacağına değinen Bayraktar şunları söyledi: Samsunspor kulübünde eksik diye bir oyuncu tabirini kabul etmiyorum. Burada 27 kişilik geniş bir kadromuz var. Olmayan oyuncunun yerinde oynayacak futbolcu da en az onun kadar kaliteli. Biz burada bir takımız olan ya da olmayan çok önemli değil, biz sahaya çıkıp, gereğini yapacağız" Ayrıca, Samsunspor'da oyuncu Moryke Fofana, Osman Çelik ve Alim Öztürk'ün sakatlıklarından dolayı Sakaryaspor maçında forma giyip giyemeyeceği maç saatinde netlik kazanacak.

Esra VURAL - Umut Can EREN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.