doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsunpor’da Çapa Kamp Öncesi Konuştu: ‘Eksikler Giderilecek’

Samsunpor'da-Çapa-Kamp-Oncsı-Konuştu
Daha Fazla Göster

Samsunpor’da Çapa Kamp Öncesi Konuştu: ‘Eksikler Giderilecek’   Yılport Samsunspor’un Teknik Direktörü Fuat Çapa, milli ara nedeniyle Antalya’da 10 günlük kampa gireceklerini ve eksik görülen kısımlarda çalışmalar gerçekleştireceklerini söyledi

ANTALYA’DA KAMP
Kırmızı – Beyazlılarda, 4 haftanın ardından sahasında kritik Manisa Futbol Kulübünü yenmesi sonucu yüzler güldü. Samsunspor, yeni Teknik Direktör Fuat Çapa ile ise ilk galibiyetini aldı. Takım ve teknik ekibin büyük mutluluk yaşadığı karşılaşma sonrası 3 günlük izine ayrıldı. İzinin ardından ise teknik adam Çapa, Çarşamba günü Antalya’da yeniden bir araya geleceklerini söyledi.

SERİ GALİBİYET
Samsunspor’a geldiğinden bu yana 3 lig, 1 kupa maçına çıkan Fuat Çapa, aldıkları galibiyetten dolayı mutlu olduklarını fakat eksikleri olduğunu ve Antalya kampında bunların üzerinde çalışacaklarını belirterek, “Milli takım arasına galibiyetle girmek sevindirici. 14 gün bir zamanımız oldu. Takım şuanda izinde ve yarın Antalya’da 10 günlük kampımız başlayacak. İyi bir şekilde çalışıp eksiklerimizi gidereceğiz. Bir de Antalyaspor ile hazırlık maçı oynayacağız. Aranın ardından seri galibiyetlerle, yolumuza devam etmek istiyoruz” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir