doğa samsun surucu kursu cemre
       
5s dikey arslan Mega Halı

Samsunlulardan Duygulandıran ‘Babalar Günü’ Mesajları

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunlulardan Duygulandıran ‘Babalar Günü’ Mesajları ‘‘Babalar Günü’ nedeniyle düşüncelerini paylaşan Samsunlular, babaların evin direği olduğunu dile getirip, “Onlar olmasaydı, olmazdık” dedi

Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına konuşan vatandaşların birçoğu, hayatını ailesine adayan, maddi manevi hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, karşılıksız sevginin simgesi tüm babaların ‘Babalar Günü’nü kutladı. Vatandaşlar ayrıca babalarıyla ilgili anılarını da paylaşarak sevgilerini dile getirdi.

Arzu CELIK Ana Manşet

YOL GÖSTERİCİM

Arzu ÇELİK: Babamı çok seviyorum. O iyi ki benim babam. Yol göstericim, ışığım. Babam benim aynı zamanda öğretmenim. Okuldayken babamdan ne bir kötü söz, ne de başka bir şey duymadım. Ancak okulda hakkettiğim zaman beni cezalandırdığı da olmuştu. Azarlamıştır. Böyle anılarım da var.

Adil OZIL Ana Manşet

KEŞKE SAĞ OLSALARDI

Adil ÖZİL: Benim de bir rahatsızlığım var. Derler ya ‘Annem babam sağ olsaydı böyle olmazdı’ diye aynen öyle. 7 erkek kardeşim var ama 7 dakikalığına olsa bile beni aramadılar. Evin direği gittiğin de her şey gidiyor.

Burak TERIYAKI Ana Manşet

İYİ Kİ VAR

Burak TİRYAKİ: Babam bugüne kadar elinde ne var ne yoksa bizim için harcadı. Emeği ve hakkını ödeyemem. Onu çok seviyorum. Allah başımızdan eksik etmesin. İyi ki var.

Dogan UZUN Ana Manşet

ÇOK DEĞERLİ

Doğan UZUN: Babamla her anımız güzel. İnsanın çocuğu olunca bir ayrım da yapamıyor. Her an ayrı bir güzel. Benim için çok değerli.

Emre SAVUK Ana Manşet

GÜZEL ANILAR VAR

Emre SAVUK: Babamla geçirdiğim çok güzel anılar var. Onunla arkadaş giyim. Bugün bana bir ilki yaşattı ve ilk defa SAMKART çıkarmak zorunda kaldım. Keşke bir arabam da olsa bana arabayı vermesini isteyebilirim.

Gokhan ALTUNTAS Ana Manşet

KIZIMLA EĞLENİYORUZ

Gökhan ALTUNTAŞ: Ben de sporcuyum. Babam da futbolcu. Onunla spor yaparak ortak zaman geçirmek oldukça eğlenceli oluyor. Yüzme antrenörü olduğum için kızımla da eğlenceli vakit geçirebiliyoruz. Oda suyu çok seviyor. Beraber eğlenmek çok güzel oluyor.

Hamdi KIRMIZIOGLU Ana Manşet

ÇOK GÜZEL BİR ANIYDI

Hamdi KIRMIZIOĞLU: Kızım anasınıfı mevzunu oldu mezuniyet töreninde Babalar gününe özel bi kutlama yaptılar, dans ettiler, babalarına sarıldılar çok güzel bir anıydı çok mutlu oldum.

Handan GURKAN Ana Manşet

BABAMI SEVİYORUM

Handan GÜRKAN: Babamı çok seviyorum iyi ki var. Babalar günün kutlu olsun seni çok seviyorum dedi.

Hayrettin KAYAOGLU Ana Manşet

ONU ÇOK ÖZLEDİM

Hayrettin KAYAOĞLU: Çocuklarımla bugünden parkta oyun oynadık. Aynı zamanda öğretmen olduğum ve çocukları çok sevdiğim için böyle bir etkinlik düzenledim. Babasızlığı biliyorum. Babamı çok özledim. Burada olsaydım. Herkesin babalar günü kutlu olsun dedi.

Murat PALA Ana Manşet

SÖZÜMÜ TUTTUM

Murat PALA: Yağız’a sözüm vardı. Beşiktaş şampiyon olduğunda forma alacaktım. Bugün sözümü yerine getirdim ve güzel havanın da tadını çıkardık. Babalar Günü’nün güzel anısı bu oldu.

Samet OZTURK Ana Manşet

O ZATEN HEDİYE

Samet ÖZTÜRK: Çocuğumla geçirdiğim en güzel anı onu kucağıma aldığım ilk zamandı. Büyümesini izlemek çok güzel. Onun dünyaya gelişi zaten benim için en büyük Babalar Günü hediyesi.

Tuncay CELIK Ana Manşet

ONU SEVİYORUM

Tuncay ÇELİK: Babam yanımda olsaydı ona onu çok sevdiğimi ve özlediğimi söylerdim. Bir gün bende baba olursam. Onun benim için yaptıklarını daha iyi anladığımı söyleyeceğim.

 

 

 

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir