SAMSUN MÜZESİ'NİN ZİYARET SAATİ UZATILDI

Yapılan düzenlemelerle birlikte, Samsun Müzesi'nin ziyaret saatleri 21.00'a kadar uzatıldı. Bunun yanı sıra birçok müze ve ören yerinin ziyaret saatleri de 19.00 ve 20.00'ye kadar uzatıldı.

Samsun'da Muhammed Yavuz iş yerinde kendini astı! Samsun'da Muhammed Yavuz iş yerinde kendini astı!

PAZAR GÜNÜNDEN İTİBAREN GEÇERLİ OLACAK

Güncellenmiş ziyaret saatlerine ilişkin detaylı liste, 15 Haziran 2024 tarihi itibarıyla geçerli olacak. Bayram dönemine yönelik özel bir düzenleme de getirildi. Normal şartlarda bayramın birinci günü öğlene kadar kapalı olan müze ve ören yerleri, Kurban Bayramı'nın birinci günü de ziyarete açık olacak. Ayrıca, bayramın ikinci günü olan pazartesi günü de tüm müze ve ören yerleri ziyaretçilerini ağırlayacak. Bu düzenleme ile müze ve ören yerlerinin ziyaret saatleri genişletilerek, ziyaretçilere daha fazla hizmet sunulması amaçlanıyor.

Ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği müze ve ören yerlerinin yeni ziyaret saatleri, kültürel ve tarihi mirasın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacak. Bu kapsamda, vatandaşlar ve turistler, Türkiye'nin zengin kültürel mirasını daha uzun saatler boyunca keşfetme fırsatına sahip olacak.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Kaynak: İHA