doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsunlu Sanatçı Orhan Gencebay Hakkındaki İddialar Doğru Çıktı!

orhan-gencebay-koronaviruse-yakalandi
Daha Fazla Göster

Samsunlu Sanatçı Orhan Gencebay Hakkındaki İddialar Doğru Çıktı! Geçtiğimiz ay koronavirüse yakalandığı için hastaneye kaldırıldığı iddia edilen Samsunlu usta sanatçı Orhan Gencebay hakkındaki son durumu paylaşan hayat arkadaşı Sevim Emre iddiaları doğrulayarak, koronavirüsü atlattıklarını açıkladı

Geçtiğimiz ay Orhan Gencebay’ın koronavirüs testinin pozitif çıktığı ve Şişli’deki özel bir hastanede tedavi altına alındığına ilişkin haberler basına yansıdı. Şubat ayında aşı olan usta sanatçının hastanede tedavi gördüğü ifade edildi. 77 yaşındaki Gencebay’ın yakın çevresinden ise; “Kalbindeki rahatsızlık nedeniyle hastanede, belirli aralıklarla kontrolden geçiyor” açıklaması yapıldı.

619544fc66a97c0968cebf58 Samsun

“ORHAN BABANIZ GAYET İYİ”

Gencebay’ın hayat arkadaşı Sevim Emre, “Orhan babanız gayet iyi. Kale gibi. Her sene olduğu gibi rutin kontrollerde. Yalan haberlere itibar etmeyin, sevgiler” dedi.

“KORONAYA YAKALANDIK”

Ancak Sevim Emre, bugün yaptığı açıklamada ise koronavirüs iddialarını doğruladı. Emre şunları söyledi; “Gördüğüm lüzum gereği aşının önemini belirtmek için bu açıklamayı yapıyorum. Hala aşıya karşı olanlar var…

Canlarım; Orhan Baba’nız ve ben bir ay önce korona oldu. Bunu siz sevenlerimizden değil, kötülükle beslenenlerin, klavye delikanlılarının negatif enerjisini üstümüze çekmemek için açıklamadı.”

“Orhan Baba’nız katıldığı bir etkinlikte bu virüsü almış. Tabii ki ben de temaslı oldum. Çok korktum, kabus gibiydi. Organ Baba’nın kalp rahatsızlığı beni çok endişelendirdi ama şükürler olsun çok hafif atlattık.”

“Aşılı olmamız ve benim erken hissetmem, Orhan Baba’nızı hemen hastaneye götürmem hastalığın kötü seyrini engelledi. Sağlık Bakanlığı’mızın ve doktorlarımızın özeni ile sağlığımıza kavuştuk. Rabbime şükürler olsun. Fahrettin Koca ve tüm sağlık çalışanlarının gösterdiği özene sonsuz teşekkürler. Aşı olun…”

“ALLAH’IN İZNİYLE ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ”

Gencebay’ın koronavirüs aşısı olurken çekilen görüntülerini hayat arkadaşı Sevim Emre paylaşmıştı. Gencebay, pandemiyle ilgili “Herkes gibi evde bekliyoruz. Maskemizi takıyoruz. Mesafemize dikkat ediyoruz…

Evden çıkmıyoruz. Böyle yapmak zorundayız. Gerekenler yapılıyor. Dikkatli olun. Allah’ın izniyle üstesinden geleceğiz. Bundan dolayı kimsenin endişesi olmasın” demişti.

DAHA FAZLA SAMSUN HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir