doğa samsun surucu kursu cemre
       
5s dikey akın bilgi

Samsunlu Damat Esra Erol’a Damga Vurdu

esra erol samsunlu arif manset
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunlu Damat Esra Erol’a Damga Vurdu Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan “Esra Erol’da” programına Samsunlu damat Arif damga vurdu.

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan “Esra Erol’da” programında dün 10 Mayıs 2021 Pazartesi ekranlara geldi. Peki, Esra Erol Muteber ve Samsunlu Arif evlenecek mi? Esra Erol Ali Amca damat adayı Arif’i kabul etti mi?

ESRA EROL’DA ALİ AMCA DAMADI SAMSUNLU ARİF’İ KABUL ETTİ Mİ?

4 yıl evli kaldığı ve mutsuz olup ayrılan Muteber, Samsunlu Arif Bey ile evlenmek istiyor. Evlenmesinin ani karar olduğunu ve eski eşinin ailesine dahil kötü davrandığını dile getirdi. Kayınpederi ve kayınvalidesinin çocuğunu senden alacağız diye tehdit ettiğini dile getirdi. İstanbul’da Esra Erol’un misafiri oldu. Arif ise Tekirdağ’a gitti. Bayramdan sonra Muteber’in babası onay verirse stüdyoda isteme töreni yapılacak. Ali Amca kızının köyüne gidip istemenin köyde olmasını istediğini dile getirdi. Muteber’in annesi canlı yayına bağlandı ve kızının arkasında olduğunu dile getirdi.

ESRA EROL SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Esra Erol’da hafta içi her gün 16.20’de canlı olarak ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. İlginç hikayeleri ve konuklarıyla gizli kalmış olayları ekranlara taşıyan Esra Erol’da programı yeni sezonu 7 Eylül 2020’de başlamıştı. Bu sezonda da boşanma sürecinde ve sonrasında çocukları mağdur eden ebeveynlerin velayet savaşlarında arabuluculuk yapıyor.Bu sezonda da boşanma sürecinde ve sonrasında çocukları mağdur eden ebeveynlerin velayet savaşlarında arabuluculuk yapıyor.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir