Samsun'dan Düzce'ye kesim için getirilen atlar, jandarma ekipleri tarafından kurtarıldı. Şüphelinin ahır, ev ve aracında yapılan aramada çok sayıda uyuşturucu ele geçirildi.

Samsun'da otomobil kırmızı ışıkta bekleyen motosiklete çarptı  Samsun'da otomobil kırmızı ışıkta bekleyen motosiklete çarptı 

SAMSUN'DAN DÜZCE'YE GÖTÜRÜLMÜŞ

Düzce il Jandarma Komutanlığına bağlı Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı, Çevre Koruma, JASAT, İstihbarat ve KOM şubesi ekipleri Darıca Mahallesi'nde ikamet eden R.L.'nin Samsun’dan Düzce’ye at götürerek kesim yapacağı bilgisine ulaştı.

YAPILAN ARAMADA ELE GEÇİRİLDİ

Adli makamlardan alınan arama kararına istinaden şüpheli şahsın ev, ahır, eklentileri ile aracında uyuşturucu madde köpek unsuru ile yapılan aramada; 10 adet at, 15 kök kenevir, 24 gram kubar esrar, 6 adet yeşil reçeteli ilaç, 105 gram kenevir tohumu, 6 adet kasap bıçağı ve 1 adet eye, 10 kiloluk poşet, kova dolusu hayvan asmak için kullanılan kanca, 1 adet motorlu testere ele geçirildi.

YAKALAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Ele geçirilen 10 adet at Düzce Belediyesi Zabıta ekiplerine teslim edildi. Atların Samsun'dan Düzce'ye naklinde kullanılan araç, yed-i emin otoparkına çekilirken, şüpheli R.L. ve Y.L. adli makamlara sevk edildi. Firari Y.M.’yi yakalama çalışmaları ise sürüyor.