baskaynak Final Okulları cemre
 
Samsun Sürücü Kursu Uzmanlar Petrol HRS Ajans

Samsun’da Yerliye Destek Çağrısı! “Hemşehrilik Görevidir”

featured

Samsun’da Yerliye Destek Çağrısı! “Hemşehrilik Görevidir” Samsun Esnaf Odaları Birliği Başkanı Güler, stokçulara karşı yerli marketler ile bakkalların desteklenmesi çağrısında bulundu

Samsun Esnaf Odaları Birliği Başkanı Hacı Eyüb Güler, stokçu firmalara tepki olarak, bakkal ve yerli marketlerden alışveriş yapılmasını istedi.

WhatsApp Image 2021 12 27 at 15.52.52 Ana Manşet

‘TÜKETİCİ TEPKİ GÖSTERMELİ’

Stokçuluk yaparak fahiş fiyatla ürün satanların dövizdeki düşüşe rağmen indirim yapmakta direndiklerini belirten Samsun Esnaf Odaları Birliği Başkanı Hacı Eyüb Güler, bilinçli tüketicilerin tepki göstermelerini isteyerek, şunları söyledi:

“Devletimiz denetimlerini sürdürüyor ancak vatandaş olarak da tepkilerimizi ortaya koymamız gerekiyor. Samsunlu vatandaşlarımızı bakkallardan ve yerli marketlerden alışveriş yapmaya davet ediyorum. Bu anlamlı tepki, bir anlamda yerli marketleri ve bakkalları da desteklemek olur. Küçük esnaf ve sanatkar  toplumun çimentosudur. Onu yaşatmak şehrin dengesini sağlamaktır. Bu nedenle yerli marketleri ve bakkalları desteklemek, aynı zamanda hemşehrilik görevidir.”

Ayşe ÇOLAK

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

 

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.