doğa yataks cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun’da Unutkanlığın Böylesi

Samsun'da Unutkanlığın Böylesi
Daha Fazla Göster

Samsun’da Unutkanlığın Böylesi Samsun’un İlkadım İlçesi’nde bir kişi motosikletini park ettiği yeri unuttu. Unutkan vatandaş 1 hafta sonra motosikletini tesadüfen buldu

WhatsApp Image 2021 08 28 at 23.15.37 1 Ana Manşet

Samsun’un İlkadım İlçesi’nde bir vatandaş motosikletini nereye bıraktığını unuttu. Unutkan vatandaş, 1 hafta sonra yolda yürürken tesadüfen bir sokak üzerinde motosikletini park halinde buldu.

WhatsApp Image 2021 08 28 at 23.15.38 Ana Manşet

SOKAK SOKAK ARADI

İlkadım İlçesi’nde 1 hafta önce kendisine ait motosikletini nereye bıraktığını unutan Murat Zor, karakola giderek kayıp başvurusunda bulundu. Murat Zor, motosikletini günlerce sokak sokak aradı. Tam ümidini kesmişken günler sonra çok değer verdiği motosikletini tesadüfen Kale Mahallesi, Kerim Efendi Sokak üzerinde park halinde buldu.

WhatsApp Image 2021 08 28 at 17.38.38 Ana Manşet

‘TESADÜFEN BULDUM’

Motosikletini bulduktan sonra “Motosikletimi buldum” diye polisi arayan genç adama, olay yerine gelen sivil ekiplerce yapılan işlemlerin ardından motosikleti
teslim edildi. Motosikletine çok değer verdiğini dile getiren Murat Zor, ” Tesadüfen girdiğim bir sokakta günler sonra motosikletime kavuştuğum için çok sevinçliyim. Bir an gözlerime inanamadım. Polisler de motosikletimin bulunması için ilk günden bu yana ellerinden geleni yaptılar. Kendilerine de çok teşekkür ederim” diye mutluluğunu dile getirdi.

Emir Dursun AKAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir