Samsun’da Siyasilerden Ve STK’lardan Bayram Mesajı

Samsun'da Siyasilerden Ve STK'lardan Bayram Mesajı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Siyasilerden Ve STK’lardan Bayram Mesajı Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başta olmak üzere, AK Parti Milletvekilleri, belediye başkanları ve STK’lar, Ramazan Bayramı dolasıyla mesaj yayımladı.

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başta olmak üzere, AK Parti Milletvekilleri, belediye başkanları, ve STK’lar, Ramazan Bayramı’nın, Türkiye’ye ve İslam Alemine sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

HUZUR TEMENNİSİ
Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif DAĞLI: İmkanlar ve şartlar dahilinde tüm bayramlarda olduğu gibi bu bayramda da millet olarak tarihimizden, kültürümüzden ve medeniyetimizden aldığımız güç ve sorumlulukla sevgi ve muhabbetimizi pekiştireceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle, değerli Samsunlu hemşehrilerimin, mesai arkadaşlarımın ve tüm milletimizin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularla kutluyor; bayramın ülkemize, İslam alemine ve insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

Zulkif Dagli Ana Manşet

SAĞLIKLI GÜNLER
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem KARAASLAN: On bir ayın sultanı Mübarek Ramazan-ı Şerif’i uğurlamaya hazırlanırken bizleri; umutların tazelendiği, sevinçlerin çoğaldığı bir bayrama daha sağlık içinde kavuşturan Rabb’imize sonsuz hamd ediyorum. Sokakların yeniden sevinçle dolacağı, çocukların neşeyle koşturacağı sağlıklı günler dileğiyle tüm hemşehrilerimin, aziz milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

Cigdem Karaaslan Ana Manşet

ŞÜKÜRLER OLSUN
AK Parti Samsun Milletvekili Orhan KIRCALI: Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan Ayı’ndan sonra bizleri bayrama ulaştıran Rabbimize şükürler olsun. Bu duygu ve düşüncelerle Hemşehrilerimizin, Aziz Milletimizin ve tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, Rabbim’den bizleri bir sonraki Ramazan ayına sağlıkla, esenlikle, huzurla kavuşturmasını diliyorum.

Orhan Kircali Ana Manşet

DAYANIŞMA RUHU
Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil DEVECİ: Dostluk ve dayanışma ruhuyla bizi manevi olarak bir araya getiren; kalplerimizi sevgi, toplumumuzu da hoşgörü duygularıyla saran Ramazan ayını hep birlikte yaşadık. Kentimizde dayanışmayı ve komşuluk hukukunu büyüttüğümüz nice bayramlarda bir arada olmak dileğiyle, Ramazan Bayramı’nın milletimize, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış ve kardeşlik getirmesini diliyorum.

Cemil Deveci scaled Ana Manşet

HOŞGÖRÜ VURGUSU
Terme Belediye Başkanı Ali KILIÇ: Bir mübarek Ramazan-ı Şerif’i daha geride bırakarak, bu güzel Bayram’ın feyz, rahmet ve bereketine kavuşmuş bulunmaktayız. Bayramlar, bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve beraberlik sağlayan müstesna günlerdir. Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı, yardımlaşmayı artıran, hoşgörü, kardeşlik duygularını güçlendiren bayramları, anlam ve önemine uygun olarak kutlamalıyız. Aziz Milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum.

Ali Kilic scaled Ana Manşet

KUTLU OLSUN
Salıpazarı Belediye Başkanı Halil AKGÜL: Aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum.

Halil Akgul Ana Manşet

HANELERE SAADET
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan AKSU: Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakıyoruz. Allah’a sonsuz şükürler olsun ki bir Ramazan Bayramı’na daha bizleri kavuşturdu. Kardeşlik, dayanışma, birlik ve beraberliği çok güçlü olan bir millet olarak her zaman sevgiyle karşıladığımız Ramazan Bayramı sevincini gönül isterdi ki geçmiş yıllarda olduğu gibi bir araya gelip muhabbetle kucaklaşarak yaşayalım. Bu düşüncelerle hemşehrilerimin, ülkemizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, gönüllere ve hanelere saadet, tüm insanlığa huzur getirmesini diliyorum.

ersan aksu Ana Manşet

BOLLUK VE BEREKET
İYİ Parti İlkadım İlçe Başkanı Burcu Işıtan SATAR: Bütün vatandaşlarımızın mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor ve Dünya üzerinde hiç bir masumun katledilmediği, bolluk ve bereketin belirli imtiyazlı grupların tekelinde olmadığı, demokrasi ve hukukun üstün olduğu ve korona illetinden uzak bayramlara erişebilmeyi diliyoruz.

burcu isitan satar Ana Manşet

BİRLİK VE BERABERLİK
19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya ÇAKIR: Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramı’nızı tebrik eder, sağlık ve mutluluklar dilerim.

yusuf ziya cakir Ana Manşet

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir