Samsun’da Siyasiler Tek Ses! İşte Yüksel Yıldırım ve Samsunspor mesajları

samsunda-siyasilerden-samsunspor-ve-yuksel-yildirim-mesaji
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Siyasiler Tek Ses! İşte Yüksel Yıldırım ve Samsunspor mesajları Samsun siyasileri, Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım’ın yalnız olmadığını Samsunspor’a destek verdiklerini söyledi

İYİ Parti ve CHP milletvekilleri, belediye başkanları ve il başkanları TFF 1. Lig 33. haftada Samsunspor’u yakından ilgilendiren olayların takipçisi olduklarını belirterek, “Başkan Yüksel Yıldırım’ın ve Samsunspor’un sonuna kadar destekçisiyiz” mesajını verdi.

erhan usta Ana Manşet

SAMSUNSPOR’A SAHİP ÇIKILMIYOR

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan USTA: Özellikle Samsun’un iktidar milletvekilleri hiçbir şekilde Samsunspor’a sahip çıkmıyor. Bu dün de böyleydi bugün de böyle. Biz süper lige çıkmaya çalışıyoruz. Biz TFF’nin bütün pandemi kurallarına uyuyoruz. Ama rakiplerimiz Giresunspor ve Adanaspor ciddi şekilde pandemi kurallarını ihlal ediyor. Burada haksız bir rekabet var. Bunu da sağlayan aslında o bölgenin iktidar milletvekilleri. Bizim milletvekillerimizde kuralları bozulması yönünde hareket etsin demiyoruz. Bu haksız durum var. Haksız durumun mutlak suretle giderilmesi lazım. İktidar geçmişte de sahip çıkmadı. Samsunspor’un hiçbir oganizasyonunda yer almadılar

bedri yasar Ana Manşet

ÖZEL BİR YERE SAHİP

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri YAŞAR: Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım İnşallah Adanademirspor’u yeneceğiz. İnşallah onlar puan kaybeder ve bir üst lige geçeriz. İnşallah Adanademirsporla bu iş çözülür diyorum. Samsun camiasını da daha duyarlı olmaya devam ediyorum. Samsunspor yanlız değildir. Bu yılın şampiyonu İnşallah Samsunspor olacaktır. Bunun yanı sırataraftarımızın da büyük desteği var. Samsunspor sadece Samsun’da değil tüm Türkiye’de özel bir yere sahip. Pandemi koşullarında o seyircilerin alınması doğru değil. Bu manada Samsunspor’a haksızlık yapılıyor. Seyircilerin alınmaması gerekirdi. Rekabetin demokratik koşullarda olması lazım.

kemal zeybek Ana Manşet

ÖKSÜZ VE ÜVEY BIRAKTILAR

CHP Samsun Milletvekili Kemal ZEYBEK: Samsun Atatürk şehri. Kurtuluş mücadelesinin şehri. Bundan sonraki süreç içinde Yüksel Yıldırım ve yönetimine teşekkür ediyorum. Onlara bu saatten sonra laf söylemek kimsenin hakkı değildir. Biz Samsunsporluyuz. Biz ayrıştırmanın değil birleştirmenin tarafındayız. Devletin ve belediyenin bütçesini yediler bu zamana kadar Samsunspor’u öksüz ve üvey bıraktılar. Yanlış değil mi ? Ama bugün süper lige çıkarmak isteyen destek vermeyen isteyen bir başkan var. Kutluyorum. Onları kimseye yedirtmeyiz laf da söyletmeyiz.

ali kilic Ana Manşet

TAKIMIN ARKASINDAYIZ

Terme Belediye Başkanı Ali KILIÇ: Tüm şehir Samsunspor’un arasında. Samsunspor’un sahipsiz olduğunu düşünmüyorum. Pandemi dolayısıyla seyircisiyle bütünleşemedi. Şehir ve Samsun siyaseti her zaman takımın arkasındadır. Samsunspor’a desteğimiz tam. İnşallah bu sene şampiyon olup birinci lige çıkarız diye düşünüyorum.

ersan aksu Ana Manşet

SÜPER LİGE ÇIKACAĞIZ

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan AKSU: Lig bitmedi. Her şey olabilir. Birer maç daha var. O maçlar olmasa bile playoff maçları var. Samsunspor’un puanla veya playoff maçları ile birlik, beraberliğimizi bozdığımız ve kenetlendiğimiz çerçevede bu sene süper lige çıkacağımıza inanıyorum. Teknik ve futbolculara ve Samsunspor’a destek veren hemşehrilerime güveniyorum.

abdullah karapicak Ana Manşet

SAMSUNPOR’A YAZIK EDİLİYOR

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah KARAPIÇAK: Son üç haftadır oynanan oyunlar spora yakışmayan şeyler. Samsunspor’a yazık ediliyor. Yüksel Yıldırım geldi takımın olan borcunu ödedi. En iyi hocayı oyuncuları getirdi. Ama demek ki futbol çok kirlenmiş tabi biz Samsunspor olarak bulaşmıyoruz bu kirli oyuna. İnşallah Samsunspor Süper Lig’e çıkacak. Biz Samsunspor’un, Yıldırım’ın ve kulübün sonuna kadar yanındayız. Parti olarak da bu haksızlıklara göz yummayacağız. Samsunspor yalnız bırakıldı. Samsun’da iş Başkan Yüksel Yıldırım’a bırakılmış. Arkasında bizim gibi bir iki destekçinin dışında kimse yok.

fatih turkel Ana Manşet

YANLIZ BIRAKILMASI ÜZDÜ

CHP Samsun İl Başkanı Fatih TÜRKEL: Samsunspor’da Başkan Yüksel Yıldırım’ın çabaları emekleri çok büyük. Özellikle son dönemlerde yaşanan seyircisiz oynatma olayında diğer takımlar seyirci ile maça çıkıp, Samsunspor’un genelge ile seyircisiz saha da yalnız bırakılması Başkanımız Yüksel Yıldırım’ı ve bizi çok üzdü. Samsunumuzun gururudur. Bizler CHP olarak da Samsunsporumuzun ve Başkanımız Yüksel Yıldırım’ın sonuna kadar arkasındayız ve destekçisiyiz. Biz Samsunsporumuzu siyasete veya birilerinin egosuna yem ettirmeyiz. Samsun’un o parti bu parti demeden Samsunspor’a destek çıkması mecburiyettir.

hasan aksoy Ana Manşet

NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZ

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan AKSOY: Samsun Yüksel Yıldırım’a ne kadar teşekkür etse azdır. Hiç bir çıkarı olmadan milyonlarca para harcayıp Samsunspor’u bu günlere getirdi. Fakat yeri geldiğinde Samsun diyen siyasiler bil hassa AK Parti kanadı Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım’a ve kulübe sahip çıkmadı. Görüyoruz takip ediyoruz ligde nelerin olduğunu ama biz her zaman maddi manevi gücümüzün yettiğince Yüksel Yıldırım’ın yanındayız. Çünkü Samsunspor bu şehrin markasıdır.

Dilber BAHADIR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir