Samsun Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği ekipleri tarafından motosiklet ve elektrikli bisikletlere yönelik denetim gerçekleştirildi. Uygulamada 37 motosiklet ve 9 elektrikli bisiklet sürücüsüne toplam 38 bin 544 lira para cezası uygulandı.

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar TBMM'de eleştirdi: "Yanlış politika izleniyor" İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar TBMM'de eleştirdi: "Yanlış politika izleniyor"

ATATÜRK BULVARI VE CUMHURİYET MEYDANI'NDA DENETİM

Trafik Denetleme Büro Amirliği ekiplerince Alparslan Türkeş Parkı ışıklı kavşak, Atatürk Bulvarı ve Cumhuriyet Meydanı'nda motosiklet ve elektrikli bisikletlere yönelik uygulama yapıldı. Uygulamada çalıntı, aranan, yakalamalı veya hacizli, tescilsiz, koruyucu ekipman kullanmayan motosiklet ve trafik kurallarına uymayan sürücülerin yakalanması hedeflendi.

CEZA YAĞDI

Uygulamada 37 motosiklet ve 9 elektrikli bisiklet sürücüsüne toplam 38 bin 544 lira para cezası uygulandı. Motosiklet sürücüleri kask, koruyucu ekipman kullanmaları ve trafik kurallarına uymaları konusunda uyarıldı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.