Samsun'un Çarşamba ilçesinin Kirazlıkçay Mahallesi'nde jandarma ekipleri tarafından bir evin bahçesine düzenlenen operasyonda 12 kök kenevir bitkisi ele geçirirken, olayla ilgili bir kişi gözaltına alındı.

ÇARŞAMBA'DA KENEVİR OPERASYONU

Olay, Samsun'un Çarşamba ilçesinin Kirazlıkçay Mahallesi'nde meydana geldi.

EVİN BAHÇESİNE OPERASYON DÜZENLENDİ

Edinilen bilgiye göre, Samsun İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri, Çarşamba İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ve JASAT ekipleri uyuşturucu ile mücadele çerçevesinde yaptıkları takip ve çalışmalar doğrultusunda H.D.'nin evinin arka bahçesine operasyon düzenledi.

12 KÖK KENEVİR ELE GEÇİRİLDİ

Yapılan aramada boyları bir metre ile 3 metre arasında 12 kök kenevir bitkisi ele geçirildi. Olayla ilgili H.D. "yasadışı kenevir ekmek" suçundan gözaltına alındı.

Samsun Amisos Tepesi nerede?, Amisos Tepesine nasıl gidilir?   Samsun Amisos Tepesi nerede?, Amisos Tepesine nasıl gidilir?  

3 AYRI SUÇTAN ARANDIĞI ORTAYA ÇIKTI

Yapılan araştırmada H.D.'nin 3 ayrı suçtan da arandığı ortaya çıktı. Jandarmadaki işlemleri tamamlanan H.D. bugün Çarşamba Adliyesine sevk edildi.

ÇARŞAMBA HABER 

Çarşamba ilçesinde düzenlenen bir diğer operasyonda ise, boyları 3 ile 5 metre arasında değişen 7 kök kenevir ele geçirilmişti. 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.