SAMSUN'DA UYUŞTURUCU OPERASYONU 

Samsun Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, sokak satıcılarına yönelik planlı çalışma yaptı.

SUÇ UNSURU ELE GEÇİRİLDİ 

Takibi yapılan şüphelilerle bağlantılı çeşitli tarihlerde yapılan yakalamalarda ve operasyon esnasında yapılan aramalarda 939,18 gram sentetik uyuşturucu, 2 bin 936 uyuşturucu hap, 1698 kapsül sentetik ecza hapı, 46,08 gram esrar, 2 hassas terazi, 171 uyuşturucu madde kullanımına yarayan aparat, 8 ruhsatsız tabanca ve 380 tabanca fişeği, 7 tüfek ve 57 tüfek kartuşu, kurusıkı tabanca, uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 193 bin 270 lira ele geçirildi.

Samsun'da Öğretim Üyesi Tuğçe Şanlı Katı sel ve taşkınlarla mücadele için önerilerde bulundu! Samsun'da Öğretim Üyesi Tuğçe Şanlı Katı sel ve taşkınlarla mücadele için önerilerde bulundu!

6'SI SERBEST BIRAKILDI 

Operasyonda gözaltına alınan 13 zanlıdan 6'sı emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı. C.M, Y.M, F.K, İ.A, Y.G, E.M. ve O.G'nin emniyetteki işlemleri ise sürüyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.