“GÜN BİRLİK BERABERLİK GÜNÜDÜR”

Mahalle ziyaretlerine hız kesmeden devam eden Tüfekci, İlkadım ilçesindeki mübadil nüfusun yoğun olduğu Derecik, Tepecik ve Çanakçı mahallelerini ziyaret ederek bölge sakinleri ile bir araya geldi. “Balkan Türkleri olarak, Mübadiller, Muhacırlar olarak gün birlik beraberlik günüdür. Yıllardır Samsun’a ve Balkan Türkleri’ne hak ettiği değeri vermeyen, kabinelerde bakanlık verirken bile eli titreyen bu iktidarın değişme günüdür. Samsun bu iktidara ne istediyse verdi. Oy istediler verdi. Yetki istediler verdi. Peki Samsun ne aldı? Balkan Türkleri ne aldı? Artık Samsun için birleşme zamanı, bu şehir için çalışma zamanı, yıllardır kapalı kalan fabrikaların açılma zamanı, kuruluşun şehrinde artık kurtuluş zamanı.” dedi.

“SİZLERİN DESTEĞİNİ HİSSETMEK HİZMET HEYECANIMIZI ARTIRIYOR”

Adaylığının açıklandığı ilk günden itibaren Balkan Türkleri tarafından yoğun ilgiyle karşılaştığını ve bundan çok mutlu olduğunu ifade eden İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, “Gittiğimiz her yerde sağ olsunlar tüm halkımız bizi çok sıcak karşıladı, evlerini, dükkanlarını en önemlisi de kalplerini açtı. Sizlerin desteğini hissetmek benim için çok büyük gurur ve heyecan verici. Gayretimiz, çabamız ve heyecanımız sizlere layık bir vekil olabilmek için değil, istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz, derdinizi, sıkıntınızı anlatabileceğiniz bir Samsun Milletvekili olabilmek içindir.” dedi.

Samsun'da suya zam! Mustafa Demir, zammı iptal eden yargıya da çattı Samsun'da suya zam! Mustafa Demir, zammı iptal eden yargıya da çattı

ÖZCAN TEZCAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN