Samsun'da Miniklerin 23 Nisan Coşkusu! Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Yeşilyurt Demir-Çelik İlkokulu'nda 23 Nisan düzenlenen etkinlikle coşkuyla kutlandı.

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'dan Gönül Köprüsü Vurgusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'dan Gönül Köprüsü Vurgusu

YEŞİLYURT DEMİR-ÇELİK İLKOKULU'NDA 23 NİSAN ŞENLİĞİ

Samsun'un İlkadım İlçesi Yeşilyurt Demir-Çelik İlkokulu'nda 23 Nisan şenliği düzenlendi. Minik öğrenciler şenlikte doyasıya eğlendi. Etkinlikte ilk olarak Okul Müdürü Hüseyin Özfişek günün anlam ve önemi hakkında konuşma yaparak, tüm çocukların Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Daha sonra okul bahçesinde kurulan sahnede neşeli oyunlarla renklendirdikleri bayramlarını şenlik havasında kutladılar.

AW601895_01.jpg

"OKULUMUZDA DA YAŞATMAK İSTEDİK"

Kutlamayla ilgili bilgi veren Müdür Özfişek, “Çocuklarımızın sevgisine, coşkusuna, mutluluğuna tanıklık etmek, bizlere de enerji verdi. Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm çocuklara armağan ettiği ve yurdun dört bir yanında büyük bir coşkuyla kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın ruhunu okulumuzda da yaşatmak istedik" dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

AW601895_02.jpg