Uzman Anahtar Doğa Okulları cemre
 
Samsun Sürücü Kursu Uzmanlar Petrol HRS Ajans

Samsun’da Mimar Aysu Önal Örnek Oldu! ‘Lösemili Ve Engelli Çocuklara Destek’

Samsun’da Mimar Aysu Önal Örnek Oldu! ‘Lösemili Ve Engelli Çocuklara Destek’ Samsun’da Mimar Aysu Önal, Mutluluğun Kanatları Derneği’nin düzenlediği alışveriş şenliğinde açtığı stantta, sattığı el yapımı çalışmalarının gelirini lösemili ve engelli çocuklara bağışlayacak

Samsun’da mimar olan ve 10 yıldır seramik çömlek ile çalışmalar yapan Aysu Önal, Mutluluğun Kanatları Derneği’nin düzenlediği alışveriş şenliğinde açtığı stantta sattığı el yapımı çalışmalarının gelirini lösemili ve engelli çocuklara bağışlayacak. Önal, “Lösemili ve ihtiyaç sahibi çocuklarımıza destek oluyoruz beraber. Stantta satılan ürünlerin geliri de yardım olarak gidecek” dedi.

Samsunda Mimar Aysu Onal Ornek Oldu Losemili Ve Engelli Cocuklara Destek 1 Ana Manşet

UMUT OLACAKLAR
Samsun’un Atakum İlçesi’nde bulunan bir otelde Mutluluğun Kanatları Derneği, tarafından düzenlenen alışveriş şenliğinde ev ve iş yerlerinde yaptıkları ürünleri satışa sunan kadınlar, elde ettikleri geliri lösemili ve engelli çocuklara bağışlayacak.

Samsunda Mimar Aysu Onal Ornek Oldu Losemili Ve Engelli Cocuklara Destek 4 Ana Manşet

‘GÜZEL İŞLERE İMZA ATIYORUZ’
Mimar Aysu Seramik adıyla seramik çömlek işiyle de uğraşan Aysu Önal, stant sattığı el yapımı çalışmalarının gelirini diğer şenlikte stant açan diğer kadınlar gibi gelirini lösemili ve engelli çocuklara bağışlayacak. Samsun Medya Grubu’na özel açıklamalarda bulunan 10 yıldır seramik çömlek ile çalışmalar yapan Aysu Önal, “Mimarım. 10 yıldır seramik çömlek ile uğraşıyorum. İşimi çok severek, zevkle yapıyorum. Bugün de burada Mutluluğun Kanatları Derneği etkinliğindeyiz. Benim de standım var. Güzel işlere imza atacağız. Lösemili ve ihtiyaç sahibi çocuklarımıza destek oluyoruz hep beraber. Güzel şeyler başardığıma ve başaracağımıza inanıyorum. Stantta satılan ürünlerin geliri de yardım olarak gidecek” dedi.

Samsunda Mimar Aysu Onal Ornek Oldu Losemili Ve Engelli Cocuklara Destek 5 Ana Manşet

‘GENİŞ KİTLELERE ULAŞIYORUZ’
Mutluluğun Kanatları Derneği Başkanı Burcu Keskin, ise yaptığı açıklamada “Yeni yıl öncesinde insanlar, yakınlarına hediye almak veya evinin ihtiyacını karşılamak için alışveriş yaparken ihtiyaç sahibi çocuklarımıza da destek olmuş oluyor. Ayrıca bu etkinlik kadın girişimcilerin ürettikleri ürünleri tanıtmasını ve bunu geniş kitlelere ulaştırmasını da sağlıyor” diye konuştu. Etkinliğin 19 Aralık akşamına kadar devam edeceği öğrenildi.

Samsunda Mimar Aysu Onal Ornek Oldu Losemili Ve Engelli Cocuklara Destek 3 Ana Manşet

Hakan AKGÜN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.