"GURUR KAYNAĞIMIZ"

Samsunum 1 Gemisi’nde gerçekleşen programa Samsunlu milli sporcular ve anneleri katıldı. Velilerin, sporcuya verdiği desteğin öneminin büyük olduğunu belirten Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, “Milli sporcularımız, ülkemizi uluslararası organizasyonlarda temsil ederek şanlı Türk Bayrağımızın göndere çekilmesini sağlayarak bizlerin gurur kaynağı oluyorlar. Bu nedenle hepsine teşekkür ediyoruz” dedi.

"HAKLARI ÖDENMEZ"

Samsun'da Nusret Mayın Gemisi'ne yoğun ilgi! Vali Zülkif Dağlı'dan ziyaret Samsun'da Nusret Mayın Gemisi'ne yoğun ilgi! Vali Zülkif Dağlı'dan ziyaret

Spora ve sporcuya büyük önem verildiğini de hatırlatan Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, “Kurumlarımız ve antrenörlerimizle birlikte sporcularımız hep daha fazla gelişmesi ve daha büyük başarılar elde etmesini için çalışıyoruz. Bu büyük çalışmanın gizli kahramanları ise sporcularımızın anneleridir. Onların hakkı hiçbir zaman ödenmez. Sporcularımıza verdikleri desteklerden dolayı tüm annelerimize teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı. Yemek programı hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Nedim Aydın

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.