baskaynak https://bit.ly/3xMVYA6 cemre
 
Samsun Sürücü Kursu akın HRS Ajans

Samsun’da Madalyalar Sahiplerini Buldu

featured

Samsun’da Madalyalar Sahiplerini Buldu Doğu Bölgesi Yıldız Erkek ve Kız Futsal maçlarında takımlar dereceye girmek için kıyasıya mücadele etti

futsal 4 Foto Galeri

ERKEKLERDE ŞAMPİYON ANAFARTALAR
Doğu Bölgesi Yıldız Erkek ve Kız Futsal maçlarında sona gelindi. Çarşamba Spor Salonu’nda oynanan final maçlarında erkekler 3.’lük 4.’lük maçında Çınarlık Ortaokulu, Ayvacık Ortaokulu karşılaştı. Karşılaşmayı Çınarlık 4 – 2 kazanarak, Samsun gruplarına 3. olarak gitmeye hak kazandı. Final maçında ise Değirmenbaşı Ortaokulu – Anafartalar Ortaokulu karşı karşıya geldi. Anafartalar Ortaokulu maçın ilk yarısına 3 – 1 önde girdi. İkinci yarıdada üstünlüğünü koruyan Anafartalar Ortaokulu karşılaşmayı, 6 – 3 kazanarak Çarşamba Erkek Futsal şampiyonu oldu. Değirmenbaşı ikinci olarak Samsun’a gitmeye hak kazandı.

futsal 1 Foto Galeri

SAMSUN’DA BOY GÖSTERECEKLER
Yıldız Kızlar Futsal maçında ise Gökçeçakmak Ortaokulu, Mustafa Kemal Ortaokulu final maçında karşılaştı. Karşılıklı ataklarla geçen maçta ilk yarıyı Gökçeçakmak Ortaokulu 3 – 1 önde girdi. İkinci yarıdada 4 gol bulan Gökçeçakmak Ortaokulu maçı 5 – 1 kazanarak, Samsun guruplarına 1’inci olarak gitmeye hak kazandı ve kızlarda Çarşamba şampiyonu oldu. Maçları Anafartalar eski müdürü Ali İşyapan ve şimdiki müdür Murat Doğru ve müdür yardımcısı Hasan Sezgin ve öğretmenler de izledi.

SAMSUNSPOR İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

futsal 3 Foto Galeri
Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.