doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da Madalyalar Sahiplerini Buldu

Samsun'da Madalyalar Sahiplerini Buldu7
Daha Fazla Göster

Samsun’da Madalyalar Sahiplerini Buldu Samsun’da 30 Ağustos Bilardo Zafer Kupası’nda madalyalar sahiplerini buldu

WhatsApp Image 2021 08 29 at 17.51.18 Spor

64 SPORCU KATILDI

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Bilardo Federasyonu Samsun İl Temsilciliği tarafından organize edilen 64 sporcunun katıldığı, ’30 Ağustos Bilardo Zafer Kupası’ turnuvası sona erdi. Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu; ‘Bilardo branşının Samsun’da yerele tanıtıp yaygınlaştırılması için İl Temsilcimiz Sinan beyle sürekli iletişim halindeyiz. Bilardonun beyin cimnastiğine faydası ve oyun disiplini anlamında en etkili sporlardan biri olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

WhatsApp Image 2021 08 29 at 17.51.18 1 Spor

TEK ÇATI OLACAK

Kasapoğlu son olarak, “Çok kısa zaman içerisinde Samsun’da bilardoyu tek çatı altında toplayıp, sporcu sayısında ciddi bir potansiyel oluşturacağız ve Bilardo branşında Samsun’un adını duyuracağız. Turnuvada emeği geçen herkesi dolayı herkesi kutluyorum ayrıca bu tür organizasyonlara ev sahipliği yapan Doğa Bilardo Salonu’na çok teşekkür ediyorum’ dedi.

WhatsApp Image 2021 08 29 at 17.51.19 Spor

KUPALAR VERİLDİ

Sporcuları tebrik eden İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, 1. olan Rıdvan Ekiz’e madalya ve kupasını takdim etti. 2. olan sporcumuz Adem Özdemir’e madalya ve kupasını Spor Şube Müdürü Murat Altun ve 3. olan sporcular Doğukan Kanber ve Serkan Dere’ye madalya ve kupalarını Bilardo Samsun İl Temsilcisi Sinan Bıyıklı takdim etti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir