Samsun’da Kulüplerin Gözü TFF’de

samsunda-kuluplerin-gozu-o-kararda
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Kulüplerin Gözü TFF’de TFF tarafından 17 Nisan’da başlaması beklenen BAL’ın mayıs ayının son haftasına ertelendiği açıklanmıştı. Samsun’un BAL’daki temsilcileri sezon hazırlıklarına devam ederken bir yanda da TFF’nin açıklayacağı maç programını dört gözle bekliyor

HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

TFF tarafından 17 Nisan’da başlaması beklenen BAL’ın mayıs ayının son haftasına ertelendiği açıklanmıştı. Takımlar dört gözle TFF’nin açıklayacağı kararı bekliyor. Samsun’da Atakum Belediyespor, Ladik Belediyespor, Karasamsunspor ve Evcispor BAL’da yer alacak. Koronavirüs engeline takılan takımlar ligin ilk başlama tarihi olarak belirlenen açıkladığı mayıs ayının son haftasına yoğun bir tempoda hazırlanıyor.

BÜYÜK MERAK KONUSU

TFF’nin, nisan ayı içinde Sağlık Kurulu ile yaptığı toplantıda görüş birliğine varılarak BAL’ın, başlama tarihi mayıs ayının son haftasına ertelenmişti. Bu ayın son haftası işaret edilse de henüz başlama tarihi ile ilgili net bir bilgi açıklanmadı. Kadrolarını oluşturarak, ligin başlamasını bekleyen takımlarda bu belirsizlik tedirginliğe dönüşmeye başladı. Tam kapanma kararının da alınması ile birlikte ligin başlayıp başlamayacağı kulüpler tarafından büyük bir merak konusu oldu.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir