doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da Korkunç Olay! Evlenmek İstediği Kuzeninin Evini Basıp Dehşet Saçtı

Samsun'da-Evlenmek-İstediği-Kuzeninin-Evini-Basıp-Dehşeti-Yaşattı
Daha Fazla Göster

Samsun’da Korkunç Olay! Evlenmek İstediği Kuzeninin Evini Basıp Dehşet Saçtı  Samsun’da 41 yaşındaki kişi evlenmek istediği 16 yaşındaki kuzeni ve yengesine kurşun yağdırdı

Samsun’da 41 yaşındaki bir kişi iddiaya göre evlenmek istediği 16 yaşındaki kuzeninin ve yengesinin yaşadığı eve zorla girip kurşun yağdırdı. Olayda yenge öldü, kız ise ağır yaralandı.

Samsunda Evlenmek Istedigi Kuzeninin Evini Basip Dehseti Yasatti 1 scaled Asayiş

Samsunda Evlenmek Istedigi Kuzeninin Evini Basip Dehseti Yasatti 3 Asayiş

ZORLA EVE GİRDİ
Terme ilçesi Emiryusuf Mahallesi’nde meydana gelen olayda İddiaya göre, bir süredir kuzeni E.A. (16) ile evlenmek isteyen Erkan A. (41) aynı mahallede bulunan evlerine silahla gitti. Eve zorla giren Erkan A., yengesi Hacer A. ve kuzeni E.A.’yı yanında getirdiği tabanca ile vurdu.

Samsunda Evlenmek Istedigi Kuzeninin Evini Basip Dehseti Yasatti 6 scaled Asayiş

YENGE ÖLDÜ GENÇ KIZ AĞIR YARALI
Hacer A. olay yerinde hayatını kaybederken, 16 yaşındaki E.A. ise merminin kafasına isabet etmesi sonucu ağır yaralandı. Erkan A. olay yerinden koşarak uzaklaştı. Silah seslerini duyan vatandaşlar durumu 112 acil servise bildirdi. Bölgeye çok sayıda cankurtaran ve jandarma ekibi sevk edilirken olayda ağır yaralanan E.A. Terme Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından 16 yaşındaki genç kız OMÜ Tıp Fakültesi’ne sevk edildi.

Samsunda Evlenmek Istedigi Kuzeninin Evini Basip Dehseti Yasatti 4 Asayiş

EVİNDEN ÇIKTI
Bölgeyi abluka altına alan jandarma ekipleri, şüpheliyi evinde yakalayarak gözaltına aldı. Kolluk kuvvetlerinin olay yeri inceleme çalışmalarının ardından Hacer A.’nın cansız bedeni Terme Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir