doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da Köprüde Can Pazarı! Polis Uzun Süre Dil Döktü

Samsun'da-Köprüde-Can-Pazarı!-Polis-Uzun-Süre-Dil-Döktü
Daha Fazla Göster

Samsun’da Köprüde Can Pazarı! Polis Uzun Süre Dil Döktü Samsun’da bunalıma girdiği iddia edilen bir kişi çevre yolu üzerindeki köprüye çıkarak intihar girişiminde bulundu

Samsun’un İlkadım İlçesi’nde bulanıma girdiği iddia edilen 3 çocuk babası intihat girişiminde bulundu. Polis vatandaşı ikna etmek için uzun süre dil döktü.

Samsunda Koprude Can Pazari1 2 Ana Manşet

İKNA OLMADI
İddiaya göre İlkadım ilçesi Tepecik Mahallesi Barış Bulvarı çevre yolu üzerindeki köprüde
meydana gelen olayda bunalma girdiği öne sürülen 30 yaşındaki 3 çocuk babası K.P., çevre yolu köprüsü kenarına çıkarak intihara teşebbüs etti. Olay yerine ambulans, itfaiye ve polis sevk edildi. Elinde bira kutusu olan şahsı polis ikna edemeyince olay yerine müzakereci polis sevk edildi. Vatandaşın yanına yaklaşan müzakereci polis, uzun süre vazgeçirmeye çalıştı.

Samsunda Koprude Can Pazari1 1 Ana Manşet

ALKOL İSTEDİ, KIZINI ÇAĞIRDI VE EŞİYLE KONUŞTU
Alkol isteyen kişiye alkol getiren getirten müzakereci polis, bu sefer de çocuğunu görmek istediği için 3 yaşındaki kızını da yanına getirdi. Polis K.P’yi intihar girişiminden vazgeçirmek için uğraştı. Olay yerinde polis aracında bulunan eşi ile de telefonla konuşturan polis, ne yaptıysa sonuç alamadı.

Samsunda Koprude Can Pazari Polis Uzun Sure Dil Doktu 2 Ana Manşet

İKİ SAAT SONRA VAZGEÇTİ
Bir iş yerinde motosikletli kurye olarak çalıştığı öğrenilen K.P., polisin uzun süre mücadelesi sonucu ikna olarak 2 saat süren intihar girişiminden vazgeçti. K.P. ifadesi alınmak üzere İlyasköy Polis Merkezine götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Samsunda Koprude Can Pazari Polis Uzun Sure Dil Doktu 1 Ana Manşet Samsunda Koprude Can Pazari Polis Uzun Sure Dil Doktu 3 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir