doğa yataks cemre
       
5s dikey akın Mega Halı

Samsun’da Karneler Vali Dağlı’dan

samsun-karne-vali-dağlı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Karneler Vali Dağlı’dan Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı minik öğrencilerin karne sevincine ortak oldu

Samsun Atakum Mimar Sinan İlkokulunu ziyaret ederek minik öğrencilerin karne sevincine ortak olan Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, öğrencilerin karne ve hediyelerini dağıtarak “iyi tatiller” diledi.

SAMSUN VALI KARNE 1 Foto GaleriSAMSUN VALI KARNE 2 Foto Galeri

Karne töreninde bir konuşma gerçekleştiren Vali Dağlı, “Dayanacağımız, güveneceğimiz ve yatırım yapacağımız en büyük alanımız çocuklardır. Vatanını ve milletini seven, milli ve manevi değerlere sahip, donanımlı gençler yetiştirmemiz gerekiyor. Eylül ayında kademeli olarak eğitime başladığımız günlerde, okullarımızı pandemi kurallarına uygun bir şekilde öğrencilerimize açan idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederim. Dünya genelinde ve ülkemizin dört bir yanında derinden hissettiğimiz korona virüs salgını sürecinde ülkemizin uzaktan eğitimde sağladığı başarıya hep birlikte şahit olduk. Ayrıca vefa sosyal destek gruplarında görev alan öğretmenlerimizin çabaları da milletimizin gönlünde yer etmiştir” dedi.

SAMSUN VALI KARNE 3 Foto Galeri

 

 

Karne törenine Atakum Kaymakamı Kemal Yıldız, İl Mili eğitim Müdürü Coşkun Esen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet İrfan Yetik ve öğretmenler katıldı.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir