doğa yataks duru
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun’da Karayolunda Panik! Faciadan Dönüldü!

Samsun'da-Karayolunda-Panik!-Faciadan-Dönüldü!
Daha Fazla Göster

Samsun’da Karayolunda Panik! Faciadan Dönüldü!  Samsun’da otobüsün TIR’a çarptığı kazada faciadan dönüldü. 1 kişinin yaralandığı kazada yolcular ise büyük panik yaşarken başka bir otobüse nakledildi

Samsun’da otobüsün TIR’a çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hafif yaralandı. Hurdaya dönen otobüste bulunan yolcular, firmanın başka bir otobüsüne nakledilerek yolculuğa devam etti.

AW408835 02 scaled Foto Galeri

KERESTE YÜKLÜYDÜ
Terme ilçesi Yalı Mahallesi’nde saat 01.00 sıralarında meydana gelen olayda, Samsun – Ordu Karayolu’nda seyir etmekte olan Mehmet Şimşek (48) hâkimiyetindeki 61 S 1262 plakalı otobüs, dinlenme tesisinden karayoluna çıkan Salim Sabah idaresindeki 61 ACD 811 çekici, 61 ACH 313 dorse plakalı kereste yüklü TIR’ın römorkuna arkadan çarptı. Kazada otobüsün ön kısmı büyük hasar alırken, otobüste bulunan Mehmet Karademir (53) hafif yaralandı. Yaralı cankurtaranla Terme Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Seyir edemez haldeki otobüste bulunan yolcular, firmanın başka bir otobüsüne nakledilerek yolculuğa devam ettiler.

AW408835 07 scaled Foto Galeri

YOL TEMİZLİĞİNİ İTFAİYE VE POLİS YAPTI
Kaza sonrası karayolu üzeri cam parçalarıyla kaplanırken, Samsun – Ordu Karayolu’nun trafik akışı tek şeritten sağlandı. Polis, yol üzerinde muhtemel bir kazayı engellemek için Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerden destek istedi. Nöbetçi olan Karayolları çalışanının olay yerine geç gelmesi sonucu yol temizliğini polis fırçayla süpürerek tamamlamak istedi. Daha sonra olay yerine sevk edilen itfaiye ekiplerinin temizlik çalışması sonucu Samsun-Ordu karayolu tekrar trafiğe açıldı.

AW408835 04 scaled Foto Galeri

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir