İLKADIM'DA İNTİHAR 

Olay, İlkadım ilçesi Fevziçakmak Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir cezaevinde infaz koruma memuru olarak görev yapan Sinan A. (36) girdiği binalım sonucu birinci kattaki evlerinin balkonundan atlayarak intihara kalkıştı. 

KAHRAMAN ÇAYCI HAYAT KURTARDI

Bu sırada balkondaki çamaşır ipine takılan adamın kafa üstü yere düşmek üzere olduğunu gören oradan geçen çaycı Süreyya Oral (63), ani bir hareketle Sinan A.'yı tutmak için kollarını açıp bekledi. Süreyya Oral kafa üstü aşağı düşen Sinan A.'yı yakalarken, ikisi birlikte yere düşüp yaralandı. 

TEDAVİ ALTINA ALINDILAR

Süreyya Oral cankurtaranla Gazi Devlet Hastanesine, Sinan A. ise Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

SİNAN A.'NINHAYATİ TEHLİKESİ BULUNUYOR

Sinan A.'nın hayati tehlikesinin bulunduğu, Süreyya Oral'ın ise yüzünden yaralandığı ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

"BİR CANI KURTARDIĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM

Süreyya Oral, "Çay götürdüm, iş yerine geri dönüyordum. Bu sırada Sinan A.'nın balkonda çamaşır ipini tutup kafa üstü düşmek üzere olduğunu gördüm. Hemen tereddüt etmeden koşup kollarımı açıp yakalamak için bekledim. Üzerime düştü, birlikte de yere düştüm. Bir canı kurtardığım için mutluyum" dedi.
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.