Samsun’da Kahraman Bekçiye Türk Polis Teşkilatından Teşekkür

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Kahraman Bekçiye Türk Polis Teşkilatından Teşekkür Türk Polis Teşkilatı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Samsun’da kalbi duran kedi yavrusunu suni teneffüs yapan kahraman bekçiye teşekkür etti.

Samsun’un İlkadım İlçesi’nde mahalle bekçisi, kalbi duran kedi yavrusunu kalp masajı ve suni teneffüsle hayata döndürdü. Türk Polis Teşkilatı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Nefes olduk” dedi

KALP MASAJI VE SUNİ TENEFÜS YAPTI
İlkadım Emniyet Müdürlüğü’nde görevli çarşı ve mahalle bekçisi Yunus Emre Özkan, Baruthane Mahallesi’nde devriye görevi sırasında çöp konteynerinin yanında hareketsiz duran kedi yavrusunu fark etti. Kediyi avucunun içerisine alan bekçi, yaklaşık 20 dakika kalp masajı ve suni teneffüs yaparak hayata döndürdü.

HAYATA DÖNDERDİ
Türk Polis Teşkilatı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Bekçimiz kalbi duran kedi yavrusunu suni teneffüs ve kalp masajıyla hayata döndürdü. Samsun Emniyeti” ifadelerine yer verdi.

KAHRAMANLAR HER YERDE
İl Emniyet Müdürlüğü de bu görüntüleri “Kahramanlar her yerde. Kahramanlar içimizde. Kahramanlar görevinin başında. Teşekkürler Kahraman Çarşı ve Mahalle Bekçimiz Y. E. Özkan” ifadeleriyle sosyal medya hesabından paylaştı.

kedi Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir