Samsun'un Çarşamba ilçesi Gökçe Çakmak Barajı'nda intihar ettiği sanılan 25 yaşındaki genç için Jandarma Ekipleri seferber oldu. Genç saatler sonra alkollü olarak bulundu.

ÇARŞAMBA KABACEVİZ MAHALLESİ'NDE KAYIP GENÇ OLAYI

Edinilen bilgilere göre, 25 yaşındaki F.K. adlı genç, Çarşamba’nın Kabaceviz Mahallesi'ndeki evlerinden dün öğleden sonra patpat diye tabir edilen tarım aracıyla ayrıldı. İddiaya göre intihar notu da bırakan ve sosyal medyada canlı yayın yaptığı görülen genç için aile büyük endişe duyarak durumu jandarmaya haber verdi. Gökçe Çakmak Barajı’nın Esençay mevkiinde kayıp gencin patpatına ulaşıldı. Bölgeye jandarma ve sağlık ekibi sevk edildi. 

JANDARMA EKİPLERİ SEFERBER OLDU

Jandarma kayıp gencin intihar etmiş olabileceği, kazayla suya düşerek boğulabileceği, kaçırılmış olabileceği gibi çok yönlü ihtimalleri değerlendirerek hem suda hem de çevrede çok yönlü arama çalışması başlattı. Jandarma Sualtı Arama ve Kurtarma Timleri (SAK) su altında ve baraj gölü çevresinde arama yaparken, jandarma ekipleri arazide eğitimli jandarma köpeklerini de kullanarak arama yaptı.

Samsun haber | Vezirköprü'de Hititler'in kutsal şehri "Nerik" için sponsor aranıyor Samsun haber | Vezirköprü'de Hititler'in kutsal şehri "Nerik" için sponsor aranıyor

SAATLER SONRA BULUNDU

Saatler sonra genç alkollü olarak bulundu.

İNCELEME BAŞLATILDI

 Ailesi ve çevresine intihar ettiği izlenimi oluşturarak ortadan kaybolan gençle ilgili inceleme başlatıldı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.