baskaynak hrsagency cemre
 
Samsun Sürücü Kursu Uzmanlar Petrol bilgi

Samsun’da İlginç Görüntü! “İlk Defa Karşılaşıyorum”

featured

Samsun’da İlginç Görüntü! “İlk Defa Karşılaşıyorum” Samsun’da doların düşmesini kutlayan bir vatandaş, davul-zurna tuttu. Çevredekiler düğün var sandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı yeni ekonomi tedbirlerinin ardından TL, döviz karşısında değer kazandı. Vatandaşın yoğun döviz satmasıyla dolar, 18 TL’den 12,5 TL’ye kadar geriledi.
Samsun’da yaşayan 61 yaşındaki emekli polis Cemal Çakır, daha önce kendisi ile alay edip doların daha da yükseleceğini söyleyip sevinen kişilere gönderme yapmak amacıyla davul-zurna tuttu. Çakır, davul-zurna eşliğinde göbek attı. Sokağın ortasında tek başına ‘dolar düştü’ diye bağırarak göbek atan Çakır, vatandaşların da yoğun ilgisine maruz kaldı. Yoldan geçen vatandaşlar önce düğün sandı, sonra da gerçeği öğrenince Cemal Çakır’ı cep telefonu kameraları ile kayıt altına aldı.

AW497875 05 scaled Ana Manşet

“DOLAR ARTINCA GÖBEK ATMIŞLARDI” 

Doların tarihi rekor kırmasına sevinen kişilere gönderme yapmak için davul-zurna ekibi tuttuğunu ifade eden Cemal Çakır, “Şu anda Atakum Türk-İş mevkisindeyiz. Burada dolar çıkınca millet sevinip, göbek atıyordu. Ben de dolar fiyatları inince davul- zurna tutarak göbek atıyorum. Dolar 18 TL’ye gelince millet daha da yukarı çıkacak diye göbek atıyordu. Ben de şimdi daha da aşağıya düşecek diye göbek atıyorum. Vatandaş olarak doların düşmesinden dolayı çok sevinçliyim. Gerçek CHP’lilere ve Atatürkçülere sözüm yok ama bu vatanı satanlara, ihanet edenleredir isyanımız var” dedi.

AW497875 02 scaled Ana Manşet

GELİN ALINIYOR SANDIM

Yoldan geçerken sokağın ortasında göbek atan Cemal Çakır’ı gören Melahat Aksoy ise ilk başta ‘düğün var’ sandığını belirterek, “Davul ve zurna sesi gerçekten çok hoş. Utanmasam ben de oynayacağım. Bunu yapanı tebrik ediyorum. İlk başta düğün var zannettim, gelin almaya geldiklerini düşündüm. Böyle bir şeyle de ilk defa karşılaşıyorum. Çok şaşırdım ama güzel” diye konuştu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

AW497875 06 scaled Ana Manşet AW497875 03 scaled Ana Manşet AW497875 04 scaled Ana Manşet AW497875 01 scaled Ana Manşet AW497875 07 scaled Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.