doğa calven duru
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun’da İki Kurum Baktı, Su Boşuna Aktı!

iki-kurum-bakti-su-bosuna-akti
Daha Fazla Göster

Samsun’da İki Kurum Baktı, Su Boşuna Aktı! Samsun’un İlkadım İlçesi’ndeki bir sokakta patlayan su borusuyla ilgili SASKİ ile ilkadım Belediyesi arasında yaşanan anlaşmazlık mahalleliyi mağdur etti

Samsun’un İlkadım İlçesiDerecik Mahallesi Irmak Çıkmazı Sokakta yaklaşık 11 ay önce önce patlayan su borusunun, bir türlü onarılmaması, vatandaşları çileden çıkardı. SASKİ ile İlkadım Belediyesi arasında yaşanan anlaşmazlık yüzünden vatandaşlar mağdur oldu.

WhatsApp Image 2021 08 16 at 16.45.03 Ana Manşet

MAHALLELİ ÇÖZÜM İSTİYOR

Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı SASKİ ile İlkadım Belediyesi’nin defalarca birbirlerine yönlendirdiği konu ile ilgili mahalleli, artık ne yapacaklarını bilemediklerini belirterek, bir çözüm istiyor.

WhatsApp Image 2021 08 16 at 16.42.44 Ana Manşet

TOPU BİRBİRİLERİNE ATIYORLAR

Aylardır yaşadıkları mağduriyetin bir türlü giderilmediğini belirten mahalleli, “SASKİ, borunun onarılması için İlkadım Belediyesi tarafından yol açılması gerektiğini, İlkadım Belediyesi ise konunun SASKİ’nin sorumluluğunda olduğunu söylüyor. 11 aydır iki taraf topu birbirine atıyor. Dosyamız çözüm bekliyor. Hem sokağımız çamur içinde, hem de aylardır boşa akan su yüzünden yüklü miktarlarda atık su ücreti ödüyoruz. Sürekli başvuruyoruz fakat hiçbir sonuç alamıyoruz. Artık yetkililerden sorunumuzla ilgilenmelerini istiyoruz” ifadeleriyle tepkisini dile getirdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 1 ay önce

    Lan saski, yine yapmışın hizmetten kaçma kafalılığını, boşa akan suyun parasını ermeniler mi ödüyor, nasıl olsa her ay otomatik zamla vatandaştan alıyorsun değil mi kayıp kaçağın parasını…