Samsun 4. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanık S.C.K. ile müştekilerden S.H. ve taraf avukatları katıldı. Sanık S.C.K, duruşmadaki savunmasında, silahla yaralama olayını komşusu E.S'nin azmettirdiğini öne sürdü.

"ÖLDÜRME KASTIM YOKTU"

E.S'nin, kendisinden S.H'yi vurmasını istediğini iddia eden S.C.K, "Ben başta kabul etmedim. 'Sana o kadar erzak yadımı yapıyorum' diyerek ısrarla vurmamı istedi. Olay günü sabahı bir şahsı vurdum. Adını bilmiyorum. Daha sonra E.S. ile buluştum. Bana yanlış kişiyi vurduğumu söyledi. 'Doğru kişiyi vur' gel dedi, bana iki tokat attı. Ben de vurmak zorunda kaldım. Öldürme kastım yoktu." savunmasını yaptı.

DURUŞMA ERTELENDİ 

Mahkeme heyeti, sanığın tutukluluğun halinin devamına karar vererek, duruşmayı erteledi.

NE OLMUŞTU?

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Bürosu ekipleri, 19 Aralık'ta kahvehane sahibi S.H. ile A.Y'nin silahla yaralanmasıyla ilgili şüphelinin bulunması için yürüttüğü çalışmada, S.C.K'nin pide salonunda içtiği ayranın kutusunu incelemiş, parmak izinden zanlının S.C.K. olduğu belirlenmişti.

Gözaltına alınan S.C,K, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklanmıştı.

Çarşamba kıvratması nasıl yapılır? İşte Çarşamba kıvratma tarifi... Çarşamba kıvratması nasıl yapılır? İşte Çarşamba kıvratma tarifi...

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.