BAFRA'DA HUZUR VE GÜVE UYGULAMASI 

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik, TEM Şube Müdürlüğü, Yunus ve İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerin katıldığı uygulamada her yer kontrol edildi. Şehrin 6 sabit ve ilçe genelinde seyir halinde yapılan uygulamaya 165 personel katıldı.

BİN 862 KİŞİ SORGULANDI  

Bin 862  kişi sorgulanırken, 350 araç kontrol edildi. Uygulamalarda 3 ruhsatsız tabanca, 1 adet av tüfeği, 78 adet tabanca fişeği, 28 adet av tüfeği kartuşu, 52 adet sentetik ecza, bir miktar esrar ve metamfetamin, 6 adet amaç dışı bıçak ele geçti ve 6 iş yerine idari işlem uygulandı.

3 YOKLAMA KAÇAĞI VE 2 ARANAN ŞAHIS YAKALANDI 

Uygulamada ayrıca 3 yoklama kaçağı ve 2 aranan şahıs yakalandı. İlçe Kaymakamı Cevdet Ertükmen, İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal ve İlçe Emniyet Müdürü Öner Bahçekapılı uygulamaları yakından takip etti.

Uygulama noktalarını denetleyen İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal'a, Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen ve emniyet şube müdürleri eşlik etti.

Samsun Kavak'taki taş ve maden ocaklarına tepki! Çevre isyanı Samsun Kavak'taki taş ve maden ocaklarına tepki! Çevre isyanı

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.