doğa yataks duru
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da Hırsızlar Elektrik Sayaçlarına Dadandı

Samsun'da-Hırsızlar-Elektrik-Sayaçlarına-Dadandı
Daha Fazla Göster

Samsun’da Hırsızlar Elektrik Sayaçlarına Dadandı  Samsun’da bir iş yerinden elektrik kablolarını keserek sayaç çalındığı iddia edildi

Samsun’da iddiaya göre elektrik panolarına dadanan kişi veya kişilerin bir işyerinin elektrik sayacını çaldı

Samsunda Hirsizlar Elektrik Sayaclarina Dadandi 1 Asayiş

10 GÜN SONRA FARKETTİ
İlkadım İlçesi Ulugazi Mahallesi, Osmaniye Caddesi üzerinde bulunan kepenk kilidi açık unutulan bir işyerine giren kimliği belirsiz kişi yada kişler elektrik kablolarını keserek elektrik sayacını çalıp kayıplara karıştı. İş yeri sahibi Hidayet İşler, sayaç hırsızlığını 10 gün sonra tadilat için usta gönderdiğinde farketti.

Samsunda Hirsizlar Elektrik Sayaclarina Dadandi 2 Asayiş

TADİLAT İÇİN GELMİŞTİM
İşyerini kiraya verdiğini ve kiracısının bir süre önce çıktığını belirten İşler, ” İşyerimi kiraya vermiştim. Terme’de oturuyorum. Kiracının kiradan çıkması sonrası dükkanda tadilat yaptırmak için usta tuttum. İşyerine tadilat, tamirat için gelen usta elektrik sayacının olmadığını farkedince beni telefonla arayarak dükkanda elektrik, su sayacı olup olmadığını sorunca hırsızlık ortaya çıktı. Kimsenin günahını alamam. Büyük bir ihtimalle kiracı çıkarken kepenk kilidini açık unutmuş. Hırsızda kilidin açık olduğunu farkedince elektrik kablolarını keserek, sayacı çalıp gitmiş. Kapıda herhangi bir zorlama yok” dedi.

Samsunda Hirsizlar Elektrik Sayaclarina Dadandi 4 Asayiş

EMİR DURSUN AKAR / ÖZEL HABER

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir