Samsun'da Gök Gürültülü Sağanak Hazırlıksız Yakaladı Samsun'da aniden bastıran gök gürültülü sağanak vatandaşları hazırlıksız yakaladı. Vatandaşlar ilginç yöntemlerle korunmaya çalıştı

SAMSUN'DA SAĞANAĞA HAZIRLIKSIZ YAKALANDILAR

Samsun’da güne güneşli bir şekilde başlayan hava öğle saatlerinde tersine döndü. Güneş kar bulutlarla kapandı. Gök gürültüsü sesleri yankılandı. Hemen ardından başlayan sağanak yağış vatandaşları hazırlıksız yakaladı.

AW590753_01.jpg

SAĞANAĞA KARŞI İLGİNÇ YÖNTEM

Sabah saatlerinde havanın iyi olması nedeniyle birçok vatandaş yağmura bir önlem almamıştı. Kent merkezinde öğle saatlerinde başlayan sağanak yağış vatandaşlara zor anlar yaşattı. Yağmurun yağmasıyla beraber insanlar kaçışarak kendilerine kuru yerler aradı. Kimi insanlar da ellerindeki poşet, çanta, kitap gibi çok çeşitli malzemeleri şemsiye yerine kullandı.

AW590753_02.jpg

SAMSUN'UN DOĞU İLÇELERİNDE YER YER KUVVETLİ SAĞANAK

Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü’nden yapılan son değerlendirmelere göre; günün geri kalanında bölge genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Samsun'un doğu ilçeleri ve Ordu çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

Samsun'da aşırı hız kaza getirdi! Samsun'da aşırı hız kaza getirdi!

Yarın içinse parçalı bulutlu bir hava olması tahmin ediliyor.

AW590753_03.jpg

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

AW590753_04.jpg