Atakum Belediyesi desteğiyle, 19 yıldır şehirde iyiliği yayan, üniversiteli ve liseli gençlerle çalışan, gençlerin öncülüğünde, yerel ve ulusal destekçilerinin katkısıyla sosyal sorumluluk projeleri üreten gençler, yeni döneme açılış buluşmasında bir araya geldi.

300’ü aşkın konuğun katıldığı gecede, Atakum Belediyesi Başkan Yardımcısı Şeref Aydın, TOG Kurucusu İbrahim Betil, TOG Genel Müdürü Ayşe Kırımlı, TOG İl Yöneticisi Gençlik Çalışmaları Uzmanı Oğuzhan Öztanır, Liv Hospital & VM Medicalpark Yöneticileri, AB Bilgi Merkezi Yönetimi, Balaç-Büyükoyumca-Mimarsinan Mahalleleri Muhtarları, Balaçlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetimi, Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi Yönetimi, Büyükoyumca ve Mimarsinan Mahalle sakinleri konuşmalarının ardından, yıl içerisinde gençlere verdikleri destekten dolayı plaketlerini aldı.

Konuşmalar ardından gençler ve kurum yöneticileri bir araya geldi, istihdam üzerine ve şehirde yaşadıkları sorunlara çözüm üretmek adına sohbet etme fırsatı elde etti. 23 farklı alanda atölye ve kurs çalışmalarının gerçekleşeceği Gençlik Merkezinde, gençlerin kendilerini gerçekleştirebilecekleri sosyal sorumluluk projeleri üzerine workshoplar gerçekleşti.

Gençlik Merkezi Yöneticisi, Gençlik çalışmaları Uzmanı Oğuzhan Öztanır; ‘’yaklaşık 1 ay boyunca, 30 kişilik bir ekip, gençlerin bugün bir araya gelmesi için büyük emek harcadı. Bizlerle bu değerli günde buluşan Atakum Belediyesi Başkan Yardımcısı Sayın Şeref Aydın’a, değerli muhtarlarımıza, değerli kurumsal firmalara, değerli derneklere ve yetişkin destekçilerimize çok teşekkür ediyorum. Gençler iyiliği yaymaya ve kendilerini gerçekleştirmeye devam edecekler’’ açıklamasında bulundu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.