Samsun Genç Avukatlar Meclisi, gündelik yaşamından stresinden bir an olsun uzaklaşmak amacıyla düzenledikleri 'Sandalyeni Al Gel' etkinliğinde sahilde bir araya gelerek kahve eşliğinde sohbet etti.

SOHBET ETTİLER

Atakum ilçesinde sahilde buluşan genç avukatlara Samsun Baro Başkanı Av. Pınar Gürsel Yıldıran ve Baro Başkan Yardımcısı Av. Caner Özçelik de katıldı. Samsun Barosu Genç Avukatlar Meclisi Başkanı Berk Onaran, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Samsun Genç Avukatlar Meclisi olarak Samsun Baro Başkanımız sayın Av. Pınar Gürsel Yıldıran ve Baro Başkan Yardımcımız sayın Av. Caner Özçelik'in katılımıyla 'Sandalyeni Al Gel' etkinliği kapsamında meslektaşlarımızla Atakum sahilinde kahve eşliğinde sohbet ederek güzel vakit geçirdik. Başta Baro Başkanımıza, Baro Başkan Yardımcımıza ve katılan tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz."

Köyler boşaldı zararlılar çoğaldı! Samsun'da kokarca ile mücadele vakti Köyler boşaldı zararlılar çoğaldı! Samsun'da kokarca ile mücadele vakti

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.