doğa samsun surucu kursu cemre
5s arslan bilgi

Samsun’da Futbol Şenliği Başladı

samsun-senlıkk
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Futbol Şenliği Başladı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) iş birliği ile düzenlenen Futbol Yaz Şenliği’nde sporcular sahalara merhaba dedi

YOĞUN KATILIM
Futbol Yaz Şenliği başladı. Küçük Dev Adamlar kategorisinde (2009 doğumlu) 42 takım, Mini Minikler (2010 doğumlu) 36 takım ve Süper Mini Minikler (2011-2012 doğumlu) 36 takım, toplam 114 takım 2 bin 280 sporcu ile dev şenlik başladı. İlkadım Suni Çim Saha’da düzenlenen futbol şenliğine, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, TÜFAD Samsun Başkanı Hakkı Bayrak, Futbol İl Temsilcisi Hasan Özbulut, kulüp antrenörleri ve sporcular katıldı.

samsun futbol senlik 3 Samsun samsun futbol senlik 1 Samsun

BAŞARI DİLEDİ
Müsabakalar öncesi İl Müdürü Kasapoğlu, TFF Bölge Müdürü İbrahim Güvan ve TÜFAD Samsun Başkanı Hakkı Bayrak hakemlere ve takım kaptanlarına çiçek takdim ederek, sporculara başarılar dilediler.Turnuva, Süper Mini Minikler kategorisindeki takımların karşılaşmaları başladı. 5 Ağustos tarihinde final müsabakalarının oynanmasının ardından kategorilerinde Şampiyonlar belirlenecek.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir