doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da Eşe Falçatalı Saldırı!

samsunda-ese-falcatalı-saldırı
Daha Fazla Göster

Samsun’da Eşe Falçatalı Saldırı! Samsun’un Canik İlçesi’nde eşiyle kıskançlık meselesinden tartışan bir kadın, kocasının falçatalı saldırısına uğradı

Samsun’un Canik İlçesi’nde eşiyle kıskançlık yüzünden tartışan kadın, kocası tarafından önce darp edildi sonra da falçatalı saldırıya uğradı. Kafasına yaklaşık 30 dikiş atılan kadın eşinden şikayetçi oldu.

falcata1 Asayiş

ÖNCE DARP ETTİ
Canik İlçesi Doğu Park’ta meydana gelen olayda iddiaya göre işsiz olan Sezer K. eşi Yaren K.’yı İlkadım İlçesi’nde bulunan iş yerinden otomobille alarak gezdirmek için yola çıktı. Doğu Park’ta otomobilin içinde oturan çift kıskançlık yüzünden tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine iddialara göre Sezer K. eşini ilk önce darp ettikten sonra falçatayla saldırdı.

falcata3 Asayiş

POLİS YAKALADI
Kafasının 3 yerinden ve ellerinden yaralanan kadın, çevredeki vatandaşların ihbarı üzerinde cankurtaranla Gazi Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kafasının 3 yerinden falçata ile yaralanan kadın polise verdiği ifadede “Eşim ile aramızda tartışma çıktı. Bir anda bana falçata ile saldırdı. Ben de bir şey anlamadım” dedi. Yaralı kadının kafasındaki yaralara ortalama 30 dikiş atılırken şüpheli koca Irmak Polis Merkezi ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı. Şikayetçi eş Yaren K. ise İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Aile İçi Şiddet ve Kadına Yönelik Şiddet Büro Amirliği ekiplerince ifade vermek için şubeye götürüldü. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Hakan AKGÜN

falcata2 Asayiş

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir