doğa calven duru
5s arslan bilgi

Samsun’da Erken Seçim Hazırlığı Başladı! ‘Ciddi Hazırlanıyoruz’

samsunda-erken-secim-hazirligi-basladi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Erken Seçim Hazırlığı Başladı! ‘Ciddi Hazırlanıyoruz’ CHP İlkadım İlçe Başkanı Metin Telatar, olası bir erken seçime yönelik sandık kurullarının oluşturulmaya başlandığını açıkladı

Samsun’da CHP İlkadım İlçe Başkanı Metin Telatar, üyelere olası bir erken seçim konusunda çağrıda bulunduklarını belirterek, “Sahip çıkarsan sandık sizin olur çıkmazsanız başkaları el koyar. CHP olarak ciddi hazırlanıyoruz” dedi

ERKEN SEÇİM OLASILIĞI VAR

Son zamanlarda sıkça gündeme getirilen erken seçim çağrısıyla ilgili konuşan CHP İlkadım İlçe Başkanı Metin Telatar, erken seçim olasılığının olduğuna değindi.

WhatsApp Image 2021 06 15 at 18.04.53 Ana Manşet

MİLLETİN ÖNÜNE SANDIK GELMELİ

“CHP olarak, olası bir erken seçime yada baskın seçime hazır olmamız gerekiyor” diyen Başkan Telatar, ” Ciddi çalışan bir partiyiz. Bu anlamda sandık görevlilerimizin belirli olması lazım. Zira sahip çıkarsan sandık sizin olur çıkmazsanız başkaları el koyar. Böyle bir düşünce üyelerimize çağrıda bulunduk. Bir eksiğimizi bırakmak istemiyoruz. Erken seçim olasılığı var. Ülkenin geldiği nokta ortada zaten yönetilemez bir noktada seyrediyor. Böyle olunca da tek çıkar yol sandıktır. Milletin önüne sandığın gelmesi şarttır. Ülkenin sorunlarına çözüm bulacak, yeni bir anlayış, heyecan ve dinamizmin gelmesini hedefliyoruz” diye konuştu.

WhatsApp Image 2021 06 15 at 17.48.02 Ana Manşet

SANDIK KURULLARI OLUŞTURULUYOR

CHP İlkadım İlçe Başkanlığı’ndan yapılan çağrıda, “Sayın üyemiz olası bir erken seçime hazırlık amacı ile sandık kurulları oluşturulmaktadır. Görev almak isteyen üyelerimizin 0532 342 11 43 numaralı telefondan Naci Özdoğan’a ulaşması gerekmedir” ifadelerine yer verildi.

Dilber BAHADIR

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir