doğa yataks cemre
       
5s dikey izosam Mega Halı

Samsun’da Engelliler İçin Yardım Hareketi

Samsun’da Engelliler İçin Yardım Hareketi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Engelliler İçin Yardım Hareketi Samsun Fakirleri Koruma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Adem Vural, engellilerin yüzünü güldürmek için yardım hareketi başlattıklarını söyledi.

 

Samsun Fakirleri Koruma Derneği ‘Engelliler Haftası’ nedeniyle ihtiyaç sahibi engellileri unutmadı. Başkan Vural, ” Engelli kardeşlerimiz sorunları büyük. Onların hep yanındayız” dedi.

f1 Samsun

YARDIMDA BULUNULDU
Samsun Fakirleri Koruma Derneği ‘Engelliler Haftası’ nedeniyle hem engellilere hem de ailelerine yardımda bulundu. Engellilerle sohbet eden Başkan Vural, yardım gönderen hayırseverlere teşekkür etti.

f2 Samsun

SORUNLARI BÜYÜK
Engellilerin her zaman yanlarında olduklarını kaydeden Başkan Vural, ”
Engelli kardeşlerimiz sorunları büyük. Haliyle harcamaları daha çok fazla. Biz de onlar için nakdi yardım, ailelerine gıda yardımı ve adak et yardımı yapıyoruz. Adak eti Devregeriş Mahallesi’nden hayırseverimiz gönderdi. Kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

f3 Samsun

ENGELLİ BİRİMİ KURULMALI
“Engellinin sevgi, ilgi ve yardıma ihtiyaçları var” diyen Başkan Vural belediyelere de çağrıda bulundu. Vural, “Biz engellilere destek olmaya devam edeceğiz. Belediyelerde sadece engelli birimi kurmalı. Evet sosyal yardımlar yapan birimler var ama engellilere özel bir birim kurulmalı diye düşünüyorum” diye konuştu.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir