Aileniz ve arkadaşlarınızla beraber eğlenceli zaman geçirebileceğiniz, Samsun ücretli kamp alanları ve Samsun ücretsiz kamp alanları listesine haberimizde görebilirsiniz. İşte birbirinden güzel ve memnun kalacağınızı umduğumuz en güzel Samsun kamp yerleri.

SAMSUN KAMP ALANLARI

Fotoğraf

SAMSUN KANARYA KAMPI BUNGALOV VE APART TATİL EVLERİ

Samsun’un Atakum ilçesinde Karadeniz’e sıfır konumda hizmet veren Kanarya Kamping işletmesi yeşil ve mavinin buluştuğu noktada keyifli bir tatil olanağı sunmaktadır. Kanarya Kamp işletmesi içerisinde villa daire, apart ev, bungalov ev konaklaması ile beraber çadır kampı ve karavan kampı konaklaması da yapılabilmektedir. 

parking space fotoğrafı

SAMSUN KARAVAN KAMP

Samsun kamp alanı denildiğinde akla ilk gelen bölgelerden olan, Samsun Karavan Kamping yeni misafirlerini bekliyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan kamp alanı, 25 karavan ve 40 çadır kapasitesine sahiptir. Mavi ve yeşilin buluştuğu noktada yer alan kamp alanı, denize sıfır kamp yapmak isteyenler tarafından ziyaret edilmektedir. Mangal keyfi, barbekü keyfi yapmak için de belirlenen alanların yer aldığı kamp alanının, yanı başında aqua park bulunmaktadır. Çocuklu aileler havuz keyfi yapmak isterlerse, aqua parka gidebilirler. Su kayağı, açık yüzme havuzu, aqua park, plaj voleybolu ve sahil boyu trekking aktivitesi gerçekleştirebilirsiniz.

Amazon Tabiat Parkı Kamp Alanı

AMAZON TABİAT PARKI KAMP ALANI

Terme’nin Gölyazı mevkiinde yer alan ormanlık alana, Samsun – Ordu yolu üzerinden Terme güzergahından ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Ancak, Terme’den Gölyazı mevkiine gitmek için taksi tutmanız gerekmektedir. Servis imkanı kısıtlıdır. Denizde yüzebilir, manzara fotoğrafları çekebilir, trekking ve bisiklet turu yapabilirsiniz. Ağaçlar arasında ya da plaj alanında kamp yapabilirsiniz. Dileyenler yiyecek ve içeceklerini yanlarında getirebilir veya yakın çevrede hizmet veren restoranlardan temin edebilir.

Nebiyan Yaylası Kamp Alanı

NEBİYAN YAYLASI KAMP ALANI

Ondokuzmayıs ilçesine bağlı Aydınpınar mevkiinde yer alan Nebiyan Yaylası sizleri bekliyor. Toplu taşıma imkanı bulunmayan ancak, kendi aracınızla çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz Nebiyan Yaylası’nda doğa ile iç içe kamp yapabilirsiniz. Nebiyan Dağı eteğinde yer alan Nebiyan Yaylası ferah bir ortamda kamp yapmanıza imkan sağlıyor. Yayla içerisinde tuvalet, konaklama, restoran, kafe, çay bahçesi ve çeşitli ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz birden fazla tesis var. Yaylanın belirli noktalarında yer alan tesislere ait mini tabelalar yaylanın girişinde sizi karşılamaktadır.

Samsunspor U19 Takımı, kuvvet çalıştı Samsunspor U19 Takımı, kuvvet çalıştı

Yeşilırmak Kamp Alanı

YEŞİLIRMAK KAMP ALANI

Samsun'dan geçen Yeşilırmak kamp için uygundur.  Samsun’un bazı ilçeleri ve köylerinden geçen Yeşilırmak Nehri kıyısında veya nehri gören manzaralı alanlarda kamp yapılabilir. Kamp imkanları ile ilgili net bir bilgi veremiyoruz çünkü; kendinize uygun bulacağınız her Yeşilırmak kıyısı kamp için uygundur. Harita konumunu inceleyerek ilçe mi, yoksa köy tarafından geçen Yeşilırmak Nehri kıyısında mı kamp yapacağınıza karar verebilirsiniz. Yeşilırmak ilgi odağı Çarşamba ilçesidir. Bunu da not olarak eklemekte fayda var.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.


 

Kaynak: Haber merkezi