DOSTLUK HAVASINDA MAÇ 

Amatör Spor Haftası kapsamında Samsun’da il protokolü ile emektar Samsunspor futbolcular dostluk maçında karşı karşıya geldiler. Cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında Vali Orhan Tavlı öncülüğünde il protokolü ile geçmiş yıllarda Samsunspor'un başarısı için ter dökmüş futbolcular arasında Mustafa Erkanat Tesisleri'nde oynanan maç dostluk havasında geçti. Maçı ise TFFHGD Samsun Şube Başkanı Samet Çiçek yönetti.

TAVLI'DAN PLAKET 

Dostluk maçına katılan Vali Orhan Tavlı, maç sonunda emektar futbolculara Türk futboluna ve Samsunspor'a katkıları için teşekkür ederek, plaket verdi.

YOĞUN KATILIM 

Maça ayrıca eski Samsunspor futbolcuları Celil Sağır, Mehmet Nas, Adnan Güngör, Hakkı Hocaoğlu, Kanal S program yorumcusu ve Samsunspor'un eski Teknik direktörlerinden Mehmet Ali Çınar, Hasan Şengün il protokolünden Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Nihat Soğuk, Gençlik ve Spor Müdürü Feyzullah Dereci, İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Ağar, TFF Bölge Müdürü İbrahim Güven, Samsun ASFK Başkanı Şener Aydın, TÜFAD Başkanı Hakkı Bayrak ve spor insanları katıldı.

Samsun'da jandarma zorunlu kış lastiği denetimi yaptı Samsun'da jandarma zorunlu kış lastiği denetimi yaptı

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.